С/г підприємства району

Інформація про діючих с/г підприємств на території Пустомитівського району (код 03230)

п/п

Назва господарства

Адреса господарства

Прізвище, ім’я,

по-батькові керівника господарства

Телефони

Спеціалізація господарства

1

ПАФ “Винниківська”

с.Чишки

Удуд

Петро Іванович

7-42-22,

(067) 674 55 77

Рослинництво,

свинарство

2

ПАФ “Україна

с.Соколівка

Онищак

Богдан Михайлович

6-67-10

(097) 331 98 09

Рослинництво

3

ТзОВ АПП “Львівське”

с.Зубра

Депас Юрій Петрович
 

298-14-48,

секр. 227-52-05

бухг.227-52-11

(067) 6741438

Рослинництво,

технічні культури

4

ТзОВ «Флорагард»

с. Семенівна

Гржевська Ганна Леонідівна

0984969697

Вирощування туй

5

ТзОВ „Барком”

с.Підбірці

Баран

Володимир Атанасович

факс.239-30-21

бухг.232-81-03 (04)

(050) 317 01 13

Рослинництво,

Тваринництво

(ВРХ,свинарство, птахівництво)

6

ТзОВ «Агролайфтранссервіс»

с. Давидів

Герон Андрій Михайлович

277-76-13

птахівництво

7

 

ДПДГ “Оброшине”

с.Ставчани

Кобрин

Ігор Романович

277-60-33

(067) 344 54 88

Рослинництво,

Тваринництво

 

8

ДПДГ “Миклашів”

с.Миклашів

Савка
Богдан Петрович

7-37-91

296-11-94 факс.

(098) 7425619

Рослинництво,

Тваринництво

9

ДПДГ “Чишки”

с.Чишки

Мерва
Олег Іванович
 

296-09-18

(067) 3728625

Рослинництво,

Тваринництво

10

НДІ “Оброшино”

с.Оброшино

Седіло

Григорій Михайлович

секр. 2-81-70

2-81-74

Рослинництво,

Тваринництво

11

НДГ “Давидівське”

с.Старе село

Лісовий
Ігор Степанович

2-94-25

(067) 1091855

Рослинництво,

Тваринництво

12

ТзОВ «Добробут для усіх»

с. Поршна

Копча Анатолій Антонович

227-83-84

тваринництво

13

ТзОВ «Шуварагроінвест»

С.Кротошино

Коваль

Орест Павлович

(067)5900361

рослинництво

14

ТзОВ «Західний Буг»

с.Верхня білка

Кер. Володимир

(050)4308580

рослинництво

15

 ТзОВ «Агро МХП»

с. Соколівка

Скабара Богдан Іванович

(067) 6222274

рослинництво

16

ТзОВ «Миколаївські лани»

с.Дмитре

Романик Ярослав Вікторович

(050)3383187

рослинництво

17

ТзОВ «Терранова Агро»

с. Гуменець

Скобліков Євген Вікторович

(067)3345992

рослинництво

18

ТзОВ «Агродрім»

с. Семенівна

Дяченко Олена

(097)0554561

рослинництво

19

ТзОВ «Захід Агро»

 с.Миколаїв

Гуль Роман Семенович

(068)3204588

рослинництво

20 ПП «Ротен» с. Малечковичі Михайло Стеапнович (097)2650791 рослинництво

Фермерські господарства

1

Ф.г. „Цезар”

с.Семенівка

Шкляренко

Дмитро Павлович

2-91-49

(097) 436 31 81

Рослинництво

2

Ф.г. “Хоросно”

с.Хоросно

Соханчак

Володимир Михайлович

2-61-33

(067) 673 42 51

Рослинництво

3

Ф.г. “Надія”

с.Холодновідка

Ковальський

Михайло Данилович

3-15-06

(067) 928 98 17

Рослинництво

4

Ф.г. „Рекольт”

с.Нагоряни

Бабій

Ігор Євстахович

227-26-92

(067) 671 33 13

Рослинництво

 

5

Ф.г. „Захід-птиця”

м.Пустомити

Процайло

Євген Васильович

4-19-30

(067) 676 27 96

Птахівництво,

Рослинництво

6

Ф. г. „Улар”

с.Семенівка

Пупа

Олег Васильович

298-06-77

(067) 371 27 27

Птахівництво,

Рослинництво

7

Ф.г. „Дрофа”

с.Нагоряни

Гупало

Юліан Іванович

298-40-80

(050) 540 22 05

Птахівництво (індики),

Рослинництво

8

Ф.г.”Кмітливість”

м.Пустомити

Кметик

Михайло Петрович

4-16-32

(067) 900 73 66

Рослинництво,

Тваринництво(ВРХ),

Птахівництво

9

Ф.г. «Загірянське»

с. Вовків

Нагірний Петро Євгенович

(067)6734904

Рослинництво

10

Ф.г.”Первоцвіт”

с.Шоломия

Майовець

Ярослав Йосипович

2-74-39

(067) 737 29 67

Рослинництво,

Садівництво

11

Ф.г. «Шоломия»

с.Шоломия

Береза

Ярослав Іванович

2-74-05

Рослинництво,

Садівництво

12

Ф.г.”Мальви”

с.Шоломия

Горпковий

Іван Михайлович

2-74-52

(067) 399 92 79

Рослинництво,

Садівництво

13

Ф.г “Галичанка”

с.Шоломия

Оліщук

Іван Самійлович

2-74-80

(097) 479 52 11

Рослинництво,

Садівництво

14

Ф.г.”Мандзюк і К”

с.Поршна

Мандзюк

Ігор Євгенович

4-26-37 факс.

(067) 675 25 30

Рослинництво

15

Ф.г.”Пролісок”

с.Лисиничі

Хавунко

Любомир Григорович

225-24-10

(098) 435 53 60

Рослинництво,

Садівництво

16

Ф.г.”Гуменецьке”

с.Гуменець

Романина

Михайло Васильович

(067) 802 06 37

Рослинництво,

Тваринництво

17

Ф.г.”Малинівка”

с.Містки

Вовк

Петро Андрійович

2-56-28

(067) 924 77 29

Рослинництво

18

Ф.г.”Золота осінь”

с.Миколаїв

Борбуляк

Іван Дмитрович

2-63-47

(097) 603 90 92

Рослинництво

19

Ф.г.”Фіалка”

м.Пустомити

Костур

Василь Андрійович

4-26-03

(067) 855 41 13

Рослинництво

20

Ф.г.”Радвань-нова”

с.Семенівка

Мільчевич

Антон Антонович

(067) 673 44 79

Вівчарство

21

ФГ «Агротем»

с.Селисько

Войтків Зеновій Іванович

(067)9852421-бухг. Оксана Іванівна

Тваринництво (ВРХ, свинарство)