Оголошення

Інформація про початок походження перевірки Гелети Миколи Володимировича

11 серпня 2017
Відповідно до  Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, Пустомитівською районною державною адміністрацією проводиться перевірка достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Гелети Миколи Володимировича, який успішно пройшов конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу цивільного захисту Пустомитівської районної державної адміністрації Львівської області (на час відсутності основного працівника по догляду за дитиною).
 
 
 

ОГОЛОШЕННЯ

10 серпня 2017

11 серпня 2017 року з 9 год. 00 хв. по 12 серпня 2017 року 18 год. 00 хв. залізничний переїзд сполучення Оброшино-Пустомити буде закрито у зв`язку з проведенням робіт на переїзді.

Об`їзд автотранспорту через с. Містки (Полянка) та с. Басівка.

 

Адміністрація ПЧ-4

 

Інформація про результати проведення конкурсу

01 серпня 2017
Пустомитівська районна державна адміністрація Львівської області повідомляє про результати конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу цивільного захисту районної державної адміністрації на час відпустки основного працівника по догляду за дитиною.
Переможцем конкурсу за заміщення вакантної посади визначено Гелету Миколу Володимировича, який за результатами проведеного конкурсу зайняв 1 місце в рейтингу, другий кандидат за результатами конкурсу відсутній ( у зв’язку з тим, що не надійшло більше заяв на участь у конкурсі).
 
 
 

Для організації виїзної торгівлі

01 серпня 2017
altalt26-27 серпня 2017 року у с.Зимна Вода відбудеться ІІІ Львівський обласний фестиваль “Гомін Лемківщини”.  Планом  передбачено  найрізноманітніші заходи  за участі зимноводівців, колективів художньої самодіяльності Пустомитівського району, Львівської області, гостей. Районна державна адміністрація пропонує суб’єктам підприємництва долучитися до організації  виїзної торгівлі та сувенірної продукції під час проведення обласного фестивалю. З даного питання потрібно звернутися до господарів дійства- Зимноводівської сільської ради.
 

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу з питань звернень громадян,інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації

28 липня 2017
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 63