Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

20 березня 2018

altПовідомляємо, що з квітня 2018 року громадянам, котрі відібрані та скеровані у військові частини чи навчальні центри Пустомитівським районним військовим комісаріатом буде виплачуватися допомога у розмірі 5000 грн. та додатково 5000 грн. військовозобов'язаним, з числа відібраних, що вибували в зону проведення АТО, під час проходження служби за контрактом» (при представленні підтверджуючих документів).

 

Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець

20 березня 2018
 

До уваги фермерських господарств району. В квітні відбудеться VII Міжнародна агропромислова виставка

19 березня 2018
alt19-21 квітня 2018 року відбудеться VII Міжнародна агропромислова виставка та форум з підтримки фермерства « АGROPORT West Lviv-2018» в рамках програми святкування 5-ти річчя в Україні. Даний захід орієнтований на дрібних та середніх фермерів. Серед ключових тем-тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство, бджільництво, тощо.
До участі в AGROPORT West Lviv-2018 будуть запрошені фермерські та сільськогосподарські підприємства Львівської, Волинської, Рівенської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької областей та інших регіонів.
У 2018 році особлива увага буде приділятись проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні та точні технології. Буде запущено новий проект – Українське Трипілля. Демонстрація техніки буде показана 21.04.2018 року в рамках демо-дня «ТРИПІЛЛЯ ЛЬВІВ».
У разі Вашого бажання взяти участь в заходах VII Міжнародної агропромислової виставки та форуму з підтримки фермерства «AGROPORT West Lviv-2018» просимо звертатися до відділу агропромислового розвитку Пустомитівської районної державної адміністрації на ел. адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду в термін до 26 березня 2018 року.
 
 

Оголошення

16 березня 2018

alt

 

15-21 травня 2018 р. відбудеться 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок

14 березня 2018
alt15-21 травня 2018 р. у м. Новий Сад, Республіка Сербія, відбудеться 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок – найважливіша подія агробізнесу в Південно-Східній Європі.
Найзначніші сегменти ярмарку – Виставка сільгосптехніки; Національна виставка тваринництва; Виставка органічних продуктів та продуктів з географічним зазначенням; Міжнародні ділові зустрічі; колективнiвиставки країн-учасниць; оцінка якості продукції та послуг; бізнесові зібрання, презентації, майстерні, супровідні програми.
Минулого року на ярмарок завітало 140.000 відвідувачів. Було 1500 експонентів з 60 країн, учасники мали чудові результати прямого продажу, укладено численні договори. Одна з особливостей ярмарку – велика кількість офіційних візитів з усього світу, активна ділова та дипломатична діяльність з супроводом економічних делегацій, та інформаційне висвітлення з боку більше тисячі акредитованих журналістів.
Крім індивідуальної участі компаній, для України пропонується колективна виставка, створення національного стенду або стенду українських областей за участi компаній, галузевого міністерства та державних інституцій, бізнес асоціацій, що надає можливість представити не тільки аграрний компонент, а й економічний, туристичний потенціали, культурну спадщину і подібне. Країнам з колективною виставкою надаються спец пропозиції, зокрема статус “Країна-партнер”, що має свої переваги.
Щодо питань участі звертайтесь на електронну адресу Українсько-Сербської ділової палати: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та за контактним номером телефону: +380 97 318 34 79.
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 70