Оголошення

Інформація про оголошення конкурсу

28 квітня 2017
Управління соціального захисту населення Пустомитівської районної державної адміністрації повідомляє про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» - головного державного соціального інспектора служби державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення Пустомитівської районної державної адміністрації.
 
 
 
 

Проект "Реалізуй себе у владі"

25 квітня 2017
У Львівській облдержадміністрації триває проект "Реалізуй себе у владі", який передбачає залучення молоді до стажування в структурних підрозділах та  зараховування  кращих осіб, які пройшли навчання, до кадрового резерву облдержадміністрації.
Мета проекту "Реалізуй себе у владі" - це формування кадрового потенціалу для органів виконавчої влади за рахунок ініціативних, обдарованих та кваліфікованих фахівців; оновлення кадрового резерву молодими працівниками; активізація розвитку особистісних якостей, шляхом залучення молоді до державної служби; надання можливості талановитим людям долучатись до роботи в галузі державного управління, а також сприяння прозорості діяльності Львівської облдержадміністрації.
Вимоги до кандидатів:
1. Громадянство України.
2. Вільне володіння державною мовою.
3. Повна вища освіта або студенти, які здобули кваліфікацію "бакалавр", "спеціаліст".
4. Досвід роботи з найпоширенішим програмним забезпеченням ПК.
 

Активних та ініціативних жителів області запрошують до участі у проекті «Тут і зараз»

25 квітня 2017
ромади з Волинської, Донецької, Львівської, Луганської, Тернопільської, Харківської областей запрошують взяти участь у Всеукраїнському волонтерському проекті "Тут і зараз", організаторами якого є громадська організація "Тут і зараз" у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України.
Мета проекту – міжрегіональний діалог молоді, популяризація та впровадження активного громадянства у селищах та містечках України.
У межах проекту активні та ініціативні українці віком від 18 до 27 років у серпні поїдуть до шести населених пунктів  вище зазначених областей для втілення соціально-екологічних проектів.
Кожен проект обговорюватиметься із громадою та відповідатиме потребам та проблемам населеного пункту. Визначення населених пунктів, в яких реалізують проекти, відбуватиметься на конкурсній основі.
Заявки прийматимуть до 15 травня 2017 року. Для подачі необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням http://bit.ly/2llAnZa
Контактна особа – Кирило Бескоровайний, тел.: 093 192 71 57.
 
 
 

Про залучення талановитої молоді до державного управління

25 квітня 2017
У Пустомитівській районній державній адміністрації триває проект "Реалізуй себе у владі", який передбачає залучення молоді до стажування в структурних підрозділах .
Мета проекту "Реалізуй себе у владі" - це формування кадрового потенціалу для органів виконавчої влади за рахунок ініціативних, обдарованих та кваліфікованих фахівців; оновлення кадрового резерву молодими працівниками; активізація розвитку особистісних якостей, шляхом залучення молоді до державної служби; надання можливості талановитим людям долучатись до роботи в галузі державного управління, а також сприяння прозорості діяльності Пустомитівської районної державної адміністрації .
Вимоги до кандидатів:1. Громадянство України.2. Вільне володіння державною мовою.3. Повна вища освіта або студенти, які здобули кваліфікацію "бакалавр", "спеціаліст".4. Досвід роботи з найпоширенішим програмним забезпеченням ПК.5. Вік до 35 років.
Для участі у відборі необхідні такі документи:
 

Інформація про результати конкурсу

24 квітня 2017

Відповідно до статті 28 Закону України «Про державну службу», на виконання пункту 59, Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246, районна державна адміністрація повідомляє, що на оголошення про проведення конкурсу на вакантні посади державної служби категорії «В» - спеціаліста відділу освіти Пустомитівської районної державної адміністрації та категорії «Б» - начальника відділу цивільного захисту Пустомитівської районної державної адміністрації Львівської області, не зголосились і не подали документи жодний кандидат.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 58