Оголошення

Щодо проведення 50-го Міжнародного алжирського ярмарку

22 березня 2017
В рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при МЗС України інформуємо, що 8-13 травня 2017 року в Алжирі відбудеться 50-й Міжнародний алжирський ярмарок.
Зазначена подія є однією з найбільших серед виставкових заходів в Алжирі, яка широко рекламується та висвітлюється в місцевих та іноземних ЗМІ.
Детальна інформація щодо програми та умов участі у цьому заході міститься за посиланням: www.safex.dz.
 

Щодо сьомої Щорічної інвестиційної зустрічі

22 березня 2017
За інформацією Посольства України в Об'єднаних Арабських Еміратах, у період з 2 по 4 квітня 2017 pоку, у м. Дубай, Об'єднані Арабські Емірати, заплановано проведення сьомої Щорічної інвестиційної зустрічі (www.aimcongress.com/en/). Темою цьогорічного форуму визначено «Міжнародне інвестування. Шлях до конкурентоспроможності та розвитку».
 

Щодо участі у Восьмій міжнародній інвестиційній конференції «Сараєво Бізнес-форум 2017»

22 березня 2017
Згідно інформації Міністерства закордонних справ України, у м. Сараєво, Боснія і Герцеговина (БіГ), 22-23 травня ц. р. заплановано проведення Восьмої міжнародної інвестиційної конференції «Сараєво Бізнес-форум 2017» під патронатом Президента БіГ. Це щорічний захід, що проводиться з 2010 року і позиціонується, як один з найважливіших інвестиційних форумів в Південно-Східній Європі.
 

Щодо надання пільг у 2017 році Урядом Таджикистану

22 березня 2017
Згідно інформації Посольства України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан, у держбюджеті Таджикистану на 2017 рік передбачено надання податкових пільг для окремих таджицьких підприємств. Зокрема, від сплати податку на додану вартість, акцизів і митних зборів звільняються ТЕЦ міста Душанбе, які використовуватимуть імпортний малосірковий мазут, окремі підприємства, що здійснюють ввезення техніки спеціального комунального і пасажирського транспорту, запасних частин до нього, транспорту швидкої допомоги, перелік і кількість яких затверджується Урядом Республіки Таджикистан, придбаних за рахунок бюджету м. Душанбе.
 

Інформація

22 березня 2017

altМіжнародний фестиваль-конкурс фото-,теле-,радіо- та друкованої журналістики "Матриця" (наділі-фестиваль) Детальніша інформація за посиланням ---------  https://drive.google.com/drive/folders/0ByvxqZRVSd0fZDRrajJRc1FtcFU?usp=sharing

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 55