Оголошення

21-23 лютого 2017 року у Львові в офісі компанії "НюБізнет" (площа Галицька, 7) відбудуться чергові інтерв`ю серед кандидатів на стажування в Німеччині.

06 лютого 2017

altІнформуємо, що Федеральним міністерством економіки та енергетики Німеччини ініційована програма підготовки управлінських кадрів “Fit for Partnership with Germany”, яка передбачає проведення тренінгів з питань практичного застосування менеджменту та управління підприємством

Ініційована Федеральним міністерством економіки та енергетики (BMWi) Програма підготовки управлінських кадрів є елементом зовнішньо-економічної політики Німеччини. Під девізом “Fit for Partnership with Germany”    (“Готові до співпраці з Німеччиною”) проводиться навчання керівників підприємств та організацій з 18-ти країн з метою налагодження контактів та взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини. Фінансування Програми здійснюється з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики (BMWi).

 

Конкурс для громад,зацікавлених в покращенні взаємодії між членами громад та внутрішньо переміщеними особами

01 лютого 2017

altМіжнародна організація з міграції (МОМ) є провідною міжурядовою організацією в галузі міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами.

Починаючи з 2014 року, Представництво міжнародної організації міграції (МОМ) реалізовує проекти, направлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом, буде тривати з січня 2017 року до липня 2018 року.

Завданнями проекту є, з-поміж іншого, залучення широкого кола членів громади (місцеві жителі, ВПО, національні меншини та етнічні групи, люди з особливими потребами та ін.) до участі у соціальних заходах, які спрямовані на згуртування громади, гармонійне співіснування, підтримку інтеграційних та адаптаційних процесів серед ВПО та приймаючих громад, а також на зменшення соціальної напруги та вирішення конфліктів всередині громади; розширення спектру соціальних послуг для населення громади за місцем проживання; розвиток волонтерства, соціальних та громадських ініціатив.
 

Щодо кредитування ЄБРР

01 лютого 2017
altЛьвівська обласна державна адміністрація в рамках міжнародного партнерства налагоджує тісну співпрацю з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (далі ЄБРР). У найближчій перспективі повинні відбутися робочі зустрічі із фахівцями ЄБРР стосовно напрацювання конкретних напрямів роботи.
Одним з пріоритетів у роботі ЄБРР є розвиток суб`єктів господарювання усіх форм власності.
Кредити надаються державним і приватним підприємствам (наприклад, підписана угода між ТзОВ ТВК Львівхолод та Європейським банком реконструкції та розвитку, щодо отримання деномінованого у гривні кредиту на розширення діяльності мережі супермаркетів «Рукавичка» на суму 135 млн. гривень). Також, звертаємо увагу на те, що при наданні кредитування особлива увага надається проектам, які стосуються альтернативної енергетики, переробки біомаси та біогазу. Умови надання кредитних ресурсів ЄБРР є диференційовані, тому обговорюються окремо по кожному проекту. Проект повинен бути представлений у вигляді конкретного бізнес-плану.
 

Щодо міжнародної спеціалізованої виставки у Республіці Болгарія

01 лютого 2017
altЗа інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, за підтримки Болгарської господарської палати функціонує електронна бізнес-платформа Enterprise Europe Network, в рамках якої 6 квітня 2017 р. в м. Софія проходитиме Міжнародна спеціалізована виставка з машинобудування, робототехніки, електроніки, технологічного та індустріального обладнання на базі виставкового Інтер-Експоцентру. До участі запрошуються українські виробники зазначеної сфери діяльності. Детальна інформація доступна за посиланнями:
 

Щодо двосторонньої співпраці між Румунією та Україною у сфері зовнішньоекономічної діяльності

01 лютого 2017
altСпільно з Посольством України в Румунії та Румунсько-Українською двосторонньою торговою палатою  на 2017 рік заплановано низку економічних місій румунських компаній в регіони України
У рамках цих місій заплановано організувати бізнес-зустрічі румунських підприємств з компаніями Львівської області для налагодження взаємовигідної співпраці.
Водночас, є можливість розповсюдження інформації про підприємства Львівщини при наявності презентаційних матеріалів англійською мовою серед потенційно-зацікавлених компаній Румунії.
У випадку Вашої зацікавленості в зазначених заходах просимо повідомити відділ економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі Пустомитівської райдержадміністрації на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  до 07.02.2017 року
 
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 52