Інформація

Ранньовесняний захист с/г культур від шкідників та хвороб

23 березня 2017
Маючи знання і контролюючи фітосанітарну ситуацію на полях,  дотримуючись технологічних заходів вирощування зернових культур, застосуванням як мінімум 4-х пільної сівозміни та правильний підхід до хімічних обробок  можна досягти  високих  якісних показників зерна. 
           При порушенні технології вирощування с/г культур без біологічного і хімічного захисту посівів с/г культур у ранньовесняний період від шкідливих організмів в даний час неможливо отримати високих врожаїв. Розвиток шкідливих організмів на посівах озимих культур в осінній період 2016 року мав здебільшого помірний характер. Погодні умови сприяли загалом добрій перезимівлі шкідників і хвороб. Протягом ранньовесняного періоду посівам озимих зернових культур загрозу становитиме комплекс шкідливих організмів: хлібна жужелиця, злакові мухи, хлібні блішки, п’явиці, озима совка та мишоподібні гризуни, серед хвороб – борошниста роса, септоріоз та гельмінтоспоріозні плямистості. 
 

Щодо міжнародної універсальної виставки в Республіці Таджикистан

22 березня 2017

За інформацією Посольства України в Республіці Таджикистан, у період з 27 по 29 липня 2017 року в м. Душанбе проходитиме міжнародна універсальна виставка «Tajikistan - 2017» в державному комплексі «Кохі Борбад». Організатором заходу є Торгово-промислова палата Республіки Таджикистан. Детальна інформація та заявка на участь додається.

https://drive.google.com/drive/folders/0ByvxqZRVSd0fY1lUOTlDbTNMLWs?usp=sharing

 

Щодо порушення встановлення цін на бензин

22 березня 2017
Інформуємо, що 17 лютого 2017 року було проведено нараду під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Р.Т. Замлинського з керівниками департаменту економічної політики, агропромислового розвитку, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації та Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо цінової ситуації на ринку паливно-мастильних матеріалів та недопущення росту цін на дизельне пальне в області перед початком весняно-польових робіт.
 

Інформація

21 березня 2017

altМіжнародний фестиваль-конкурс фото-,теле-,радіо- та друкованої журналістики "Матриця" (наділі-фестиваль) Детальніша інформація за посиланням ---------  https://drive.google.com/drive/folders/0ByvxqZRVSd0fZDRrajJRc1FtcFU?usp=sharing

 

В Галицькій об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Львівській області відбулись «гарячі лінії» на теми: «Кампанія декларування 2017. Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у 2017 році. Оподаткуван

16 березня 2017
Відповідає «гаряча лінія»!
На запитання платників податків під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» відповідав начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Мочерад. 
Пропонуємо до уваги відповіді на питання, з якими абоненти звертались на «гарячу лінію»:
За якою ставкою оподатковується дохід, отриманий за кордоном? 
З першого січня 2017 року в Україні розпочалася кампанія декларування доходів фізичних осіб. Громадяни України, які одержують доходи, є платниками податку на доходи фізичних осіб і мають обов’язок подати податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – декларація). Ознайомитися з декларацією можна на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України (далі ДФС України) www.sfs.gov.ua у розділі «Електронні форми документів». 
У разі, якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку - отримувача та оподатковується за ставкою, визначеною в п.167.1 ст.167 Податкового кодексу України – 18 відсотків. 
Крім того, доходи отримані з джерел за межами України, оподатковуються військовим збором за ставкою 1,5 відсотки. 
Сума іноземного доходу перераховується у гривні за валютним курсом Національного банку України, що діє на момент отримання таких доходів. 
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 108