Інформація

Детінізація заробітної плати – запорука майбутнього!

17 лютого 2017
Детінізація заробітної платизапорука майбутнього!
Одним із пріоритетних напрямків державної політики є детінізація заробітної плати. Своєчасна сплата внесків до Пенсійного фонду є запорукою соціальної стабільності в країні.
Кожному громадянину гарантується право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати не нижче від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.
Встановлений розмір мінімальної заробітної плати на сьогодні  – 3200 грн. Винагорода за виконану роботу є основним джерелом формування доходів працюючих громадян та основою при розрахунку розміру пенсії.
Тіньові процеси у сфері виплати заробітної плати набули особливого поширення, питання виплати офіційної, прозорої заробітної плати сьогодні дуже актуальне.
 

Шановні мешканці Пустомитівського району!

17 лютого 2017
Повідомляємо, що з 1 січня 2017 року в Україні розмір мінімальної заробітної плати становить 3200 гривень
А це означає, що розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати.
Чимало роботодавців ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і, бажаючи уникнути зайвих, на їхню думку, витрат, видають працівникам зарплату в «конвертах».
Погодившись на одержання зарплати в “конвертах”, Ви свідомо обкрадаєте самі себе.
Нагадуємо, що тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним.
Пам’ятайте, що працівник, який отримує зарплату в "конверті", офіційно вважається непрацюючим.
 

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

14 лютого 2017
altЗаконом України від 18.10.2016 №1683-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих осіб із числа учасників антитерористичної операції», що набирає чинності 6 лютого 2016 року, абзац шостий пункту 3 розділу XV «Прикінцеві положення» Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» викладено в новій редакції.
Законодавець розширив перелік категорій осіб, яким надано право на достроковий вихід на пенсію  за віком після досягнення чоловіками 55 років, жінками - 50 років та за наявності страхового стажу 25 років для чоловіків і не менше 20 років для жінок:
 

Система привілеїв та пільг для резервістів, які будуть залучені на навчальні збори з резервістами (до 3 місяців на рік)

14 лютого 2017
 

Галицька об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Львівській області поінформувала про зміни законодавства

14 лютого 2017
У 2017 році посилені вимоги до податкової звітності та обов’язку подання фінансової звітності 
Як зазначила начальник Галицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області О.Парубій, що Законом України від 21.12.2016 №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» (даліЗакон №1797), який набрав чинності з 01.01.2017, внесені зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ), зокрема, у частині податкової звітності
Відповідно до змін, внесених Законом №1797до п.46.1 ст.46 ПКУ, поняття податкової декларації, розрахунку, звіту поширено на документи, в яких відображаються обсяги операції (операцій), доходів (прибутків), щодо яких податковим та митним законодавством передбачено звільнення платника податку від обов’язку нарахування і сплати податку і збору. 
У новій редакції пункту 46.2 статті 46 ПКУ визначено, що фінансова звітність, яка складається та подається відповідно до цього пункту платниками податку на прибуток та неприбутковими підприємствами, установами та організаціями, є додатком до податкової декларації з податку на прибуток (звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації) та її невід’ємною частиною. 
Платники податку на прибуток - виробники сільськогосподарської продукції, які обрали річний податковий (звітний) період відповідно до підпункту 137.4.1 пункту 137.4 статті 137 ПКУ, складають та подають з відповідною податковою декларацією фінансову звітність за перше півріччя минулого звітного року, за минулий звітний рік та за перше півріччя поточного звітного року. 
Неприбуткові підприємства, установи та організації, визначені пунктом 133.4 статті 133 ПКУ, подають звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику (професійні спілки, їх об’єднання та організації профспілок, утворені в порядку, визначеному законом, звітують у разі порушень пункту 133.4 статті 133 цього Кодексу), та річну фінансову звітність. 
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 105