Львівщина

Ще одна дитина, позбавлена батьківського піклування, найшла нову сім’ю

15 листопада 2018
altУ дитячий будинок сімейного типу у c. Чижиків Пустомитівського району влаштували на спільне проживання та виховання ще одну дитину, позбавлену батьківського піклування.
«У дитячому будинку сімейного типу вже виховується 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Відтепер у сім’ї проживатимуть 6 дітей-вихованців», - повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.
Зазначимо, у Пустомитівському районі функціонує 7 прийомних сімей, в яких виховується 13 дітей зазначеної категорії та 1 дитячий будинок сімейного типу в якому виховується 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
 

17 грудня – аукціон з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами

15 листопада 2018
altЗ метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів, ефективного та раціонального використання водних об’єктів департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації оголошує земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами.
Торги відбудуться о 11.00 год 17 грудня 2018 року за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98.
Департаментом екології та природних ресурсів підготовлено лоти (ставок та земельна ділянка, на якій він розташований) до продажу права оренди на земельних торгах, а саме:
 

Державна фіскальна служба нагадує: оформлення трудових відносин з працівниками убезпечить бізнес від штрафних санкцій

15 листопада 2018
altГоловне управлінням ДФС у Львівській області нагадує платникам податків, що використання неоформлених найманих працівників та виплата їм коштів без відповідної сплати податків та зборів є порушенням трудового та податкового законодавства.
На виконання заходів щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення проводяться фактичні перевірки спільно з ГУ Держпраці у Львівській області щодо виявлення неоформлених найманих працівників.
За результатами проведених перевірок виявлено 29 неоформлених найманих працівників, за якими приймуть рішення про накладення штрафних санкцій згідно з чинним законодавством.
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2559