Львівщина

27 вересня – останній день подачі заявок на участь в аукціоні щодо оренди ставків

20 вересня 2018
altДепартамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації повторно повідомляє, що о 11.00 год 3 жовтня відбудуться земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами.
Зокрема, цього дня на аукціон виставлять наступні ставки:
Ставок площею 17,1307 га, який розташований на території Великосілківської сільської ради (за межами населеного пункту)      Кам’янка-Бузького району, на земельній ділянці площею 17,1307 га;
 

Угода про асоціацію з Євросоюзом щодня доводить свою дієвість – Глава держави

20 вересня 2018
altПрезидент Петро Порошенко констатує, що Угода про асоціацію України з Європейським Союзом кожного дня доводить свою ефективність.
«Угода щодня доводить свою дієвість і правильність. Частка Євросоюзу в експорті коливається від 42 до 43%. І це вагомий компенсатор тих втрат, які через війну, економічну блокаду та закриття ринків спричинила нам Росія», - сказав Глава держави під час виступу у Верховній раді зі щорічним Посланням.
 

Із 1 січня в Україні запроваджується нова система моніторингу вод

20 вересня 2018
altУряд підтримав розроблений Мінприроди Порядок здійснення державного моніторингу вод, який почне діяти в Україні з 1 січня 2019 року та запровадить нову європейську систему моніторингу водних ресурсів. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.
Він зазначив, що нова система моніторингу  дозволить реально оцінити ситуацію зі станом водних ресурсів в Україні і надалі на підставі цих даних будуть  ухвалюватися ефективніші управлінські рішення.
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2473