Пустомитівщина

Голова облдержадміністрації Олег Синютка відвідав Пустомитівщину

16 серпня 2017
altСьогодні голова облдержадміністрації Олег Синютка відвідав з робочим візитом  об’єкт будівництва Наварійської загальноосвітньої школи. Саме там, відбулася нарада, участь у якій, серед інших, брали  депутат Верховної Ради України Богдан Дубневич, директор департаменту освіти і науки Любомира Мандзій, заступники голови райдержадміністрації Павло Городечний та Ігор Хрунь, депутати обласної ради Мирослава Лісна та Іван Лабай, міський голова Олег Серняк. Учасники наради оглянули та обговорили хід виконання робіт із підготовки до введення школи в експлуатацію та визначили терміни їх завершення.  Відкриття школи заплановано на 30 серпня.  
 
 

Виїзд у Гамаліївку

16 серпня 2017
altПерший заступник голови райдержадміністрації здійснив виїзд у Гамаліївську сільську раду.  З метою визначення обсягів  загоряння торфів,  Павло Городечний оглянув  територію, охоплену  пожежею. 
 
 

За підсумками рейду

16 серпня 2017
altСьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Павло Городечний провів нараду за участю  членів районної мобільної групи, створеної з метою здійснення ефективного контролю за недопущенням спалювання сухої рослинності та її залишків, а також для притягнення до відповідальності (в установленому порядку) осіб, винних у спалюванні стерні і залишків рослинності. На  нараді йшлося  про результати рейду,  проведеного 15 серпня мобільною  групою. Цього дня нею було здійснено об’їзд 11 населених пунктів району, за результатами якого, серед іншого, складено 7 протоколів по фактах   виявлених порушень. Також, обговорювалися завдання, які члени робочої групи реалізовуватимуть сьогодні, у ході чергового рейду. 
 
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 1568