Пустомитівщина

25 березня відбудеться відтворення бою майже 100-літньої давнини

21 березня 2018
altТеатралізоване військово-історичне дійство відбудеться у селі Нижанковичі Старосамбірського району в рамках відзначення 100 - річчя проголошення ЗУНР та переможних боїв підрозділів Галицької Армії під час «Вовчухівської офензиви» (наступальної воєнної операції ГА у лютому 1919 року під час українсько-польської війни 1918-1919 років).
 

Ігор Хрунь відвідав села Верхня Білка і Миколаїв

21 березня 2018
alt20 березня голова райдержадміністрації Ігор Хрунь відвідав з робочою поїздкою Верхньобілківську та Миколаївську сільські ради. Проведено зустрічі з громадськістю, представниками сільських рад, організацій, закладів та підприємств, розташованих на адмінтериторіях  органів місцевого самоврядування. У ході зустрічей, серед інших, порушувалися та обговорювалися  питання  необхідності активізації роботи щодо  набору громадян на військову  службу за контрактом та строкову військову службу  у Збройні Сили України, проведення весняного призову та медичної реформи.   Йшлося, також,  про об’єднання територіальних громадян, легалізації заробітної плати, відповідальності за порушення податкового та трудового законодавства.
 
 

Жителів Пустомитівщини просять допомогти лелекам

21 березня 2018
altУ зв’язку з несприятливими погодними умовами, які становлять загрозу для птахів, екологи просять мешканців Пустомитівщини забезпечити їх охорону та збереження. 
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 1911