Пустомитівщина

Чемпіонка Європи

21 травня 2018
alt14-17 травня в місті Скоп'є (Македонія) проходив чемпіонат Європи з вільної боротьби серед кадетів(2001-2003 років народження). В складі національної збірної  України у ваговій категорії до 65 кілограмів виступала вихованка Щирецької школи вільної боротьби Оксана Чудик.
 

У Сокільниках відбудеться футбольний турнір пам’яті Героя України Андрія Дигдаловича

21 травня 2018
altУ неділю, 3 червня, на стадіон „Кар’єр-Арена” в селі Сокільники відбудеться футбольний турнір, присвячений пам’яті Героя України Андрія Дигдаловича. У спортивно-мистецькій програмі, приуроченій до дня народження Героя України, Героя Майдану, члена ГО КВФ «Кар'єр» Андрія Дигдаловича, відбудуться урочисті церемонії відкриття та нагородження учасників святкового спортивного дійства, виступи запрошених гостей, духового оркестру, учнів Сокільницької школи, а також змагання юнацьких футбольних команд та турнір ветеранів футболу. Розпочнеться турнір о 12.00 год.
 
 

День матері в районній Асоціації людей з особливими потребами

21 травня 2018
alt20 травня День матері відсвяткували в Пустомитівській районній Асоціації людей з особливими потребами, яку очолює Марія Білик. Зі святом членів Асоціації привітали: директор Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Стахів , ансамбль "Пустомитівські панянки", юний співак Дмитро Білий та заслужена артистка України Ірина Шуст-Назарчук . Вірші про маму розповідали члени Асоціації та гості з Львівського регіонального центру "Галичина". Для дітей та молоді було проведено конкурси та вікторини. Переможці отримали подарунки від Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2026