Пустомитівщина

Влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування до дитячого будинку сімейного типу

15 листопада 2018
altВчора, 14 листопада, відповідно до розпорядження голови Пустомитівської районної державної адміністрації від 12.11.2018 № 997 до дитячого будинку сімейного типу Форись в с. Чижиків Пустомитівського району влаштовано на виховання та спільне проживання дитину, позбавлену батьківського піклування Максима-Маркіяна, 2012 року народження. В даному дитячому будинку сімейного типу вже виховується 4 дитини, позбавлені батьківського піклування, та одна особа з їх числа, з них - двоє рідних братів хлопчика Назар і Тарас.
Зазначимо, що у Пустомитівському районі функціонує один дитячий будинок сімейного типу та 7 прийомних сімей, у яких виховують 19 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.
 

«Єдиними методом профілактики кору та його наслідків для здоров'я є вакцинація», - Ірина Микичак

15 листопада 2018
altНа Львівщині зростає кількість випадків захворювання на кір. Відтак, департамент охорони здоров’я Львівської ОДА закликає мешканців області вакцинуватись від інфекційного захворювання. Як зазначила сьогодні, 14 листопада, під час брифінгу директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Ірина Микичак, вакцинація на сьогодні є єдиними методом профілактики кору та його наслідків для життя людини.
 

Управління Державної казначейської служби України у Пустомитівському районі Львівської області інформує

15 листопада 2018
altІнформація для розпорядників коштів Пустомитівського району щодо завершення бюджетного року:
Наближається закінчення бюджетного року. Наприкінці бюджетного періоду запланований найбільший обсяг бюджетних асигнувань, у тому числі на капітальні видатки. Розпорядниками бюджетних коштів проводяться та завершуються найбільш суттєві та значні за обсягом закупівлі товарів, робіт та послуг. У цей період найбільшу питому вагу серед документів, які надаються розпорядниками бюджетних коштів до органів Казначейства,  мають місце договори,  які укладені за результатами проведення процедур закупівлі за державні кошти. 
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2304