Пустомитівщина

Енергозберігаючі кредити

20 липня 2018
altСьогодні голова райдержадміністрації Ігор Хрунь провів нараду, у якій брали участь начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Зоряна Березова, начальник відділу житлово – комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Назарій Брода та представник КС «Анісія». Обговорили питання укладення угоди на відшкодування відсотків на енергозберігаючі кредити громадянам району, згідно Програми енергозбереження для населення Пустомитівщини на 2017-2020рр.
 
 

У рамках підготовки до сесії районної ради

20 липня 2018

altУ рамках підготовки до чергової сесії районної ради, сьогодні  відбулася нарада,  участь у якій брали голова райдержадміністрації  Ігор Хрунь, його перший заступник Павло Городечний, начальник фінансового управління райдержадміністрації Любомир Максим.    Обговорювалися питання, які планується винести на сесію районної ради, зокрема пов'язані з фінансовою діяльністю. 

 

Функціонування очисних споруд

20 липня 2018
alt20 липня перший заступник голови райдержадміністрації Павло Городечний провів  нараду за участю начальника юридичного відділу Петра Корилкевича та начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації  Віктора  Ващука. Розглядалося колективне звернення мешканців Пустомит, щодо функціонування очисних споруд цеху забою птиці.
 
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2124