Пустомитівщина

Відпрацювання щодо дотримання вимог пожежної безпеки

28 квітня 2017
alt28.04.2017 року інспекторами Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області за участю спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками Пустомитівської міської ради, фахівця із соціальної роботи Пустомитівського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, та спеціалістами Пустомитівського МЖКП було проведено відпрацювання Пустомитівської міської ради щодо попередження виникнення пожеж та загибелі на них людей.
 

До 70-ї річниці операції «Вісла»

28 квітня 2017
altСьогодні на Пустомитівщині проводяться скорботні та тематичні заходи до 70-ї річниці операції «Вісла»,  зокрема за участю жителів району, які зазнали депортації з етнічних земель Лемківщини, Надсяння, Підляшшя та Холмщини. У закладах культури району організовані години пам’яті, виставки-спогади, тематичні викладки літератури,  інформаційні досьє «Від предків до нащадків», «Доля вишита хрестами», «Діти берегів часу: акція «Вісла». Тематичні виховні заходи, уроки пам’яті, показ  документального фільму «Вогонь і зброя»   проводяться  і у загальноосвітніх школах району. 
 
 

З питань написання мікропроектів

28 квітня 2017
altЗ 18 квітня до 18 травня проводиться районний конкурс мікропроектів місцевого розвитку у Пустомитівському районі на 2017-2020 роки. У зв’язку з цим, 28 квітня під егідою районної  ради ( у сесійній залі районної ради) відбувся семінар-навчання, із залученням відповідних фахівців, щодо написання таких проектів. Серед інших, на семінарі був присутній заступник голови райдержадміністрації Ігор Хрунь. Як зазначила голова районної ради Галина Гичка,  мета конкурсу – сприяти територіальним громадам міста, селища, сіл у вирішенні найбільш нагальних місцевих проблем. Умовами конкурсу передбачено співфінансування проекту: 50% фінансує розробник, 50%- виділяється з районного бюджету. Максимальна  сума, яку можна отримати   з районного бюджету складає 50 тис. грн.
 
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 1389