Вільна боротьба Чемпіонат світу серед кадетів
alt8 - 9 вересня 2017 року в Афінах (Греція) проходив чемпіонат світу з вільної боротьби.
У склад збірної України увійшли вихованки щирецької школи вільної боротьби Оксана Чудик та Романа Вовчак. Право виступати на чемпіонаті світу спортсменки вибороли на чемпіонаті Європи, ставши володарями золотих медалей (м.Сараєво, Боснія і Герцеговина, липень 2017).
Романа Вовчак (вагова категорія до 70 кг) у 1/8 фіналу зустрічалася з борчинею Тайваню (Китайського Тайбею) Хіа Лінґ Ліі (Chia Ling LEE). Українка перемогла достроково, поклавши суперницю на лопатки.
У чвертьфіналі Романа поступилася представниці США Келані Сарі Цуґ Корбетт (Kelani Sara Tsugie CORBETT і завершила свої виступи на першості.
Романа Вовчак в результаті зайняла 8-е місце в особистому заліку.
Оксана Чудик виступала у ваговій категорія до 65 кг. У першому поєдинку Оксана поступилася Аларі Ді Бойд  (Alara Lea BOYD, США) з рахунком 2-5.
По ходу змагань американка вийшла у фінал, давши змогу продовжувати українці боротьбу за бронзову медаль.
Другий поєдинок Оксана виграла у представниці Канади Ніли Райлін Бурґесс (Nyla Raeleen BURGESS) з рахунком 6 – 0, поклавши її на лопатки
Цією перемогою вона здобула право на поєдинок за бронзу.
У боротьбі за бронзу вона зустрілась із спортсменкою з Болгарії.  Оксана продемонструвала високий рівень майстерності, не віддавши жодного балу, вкотре завершила поєдинок достроково, впевнено і чисто перемогла, закінчивши технічну комбінацію положенням «туше».
Варто відмітити, що Оксана вже вдруге завоювала бронзу на чемпіонаті світу, будучи на рік молодшою від своїх суперниць.
Дівчата своїми виступами дозволили збірній України зайняти на чемпіонаті світу почесне 4-е місце у командній першості.
Громадська організація «Вектор розвитку єдиноборств» пишається своїми вихованками і вітає їх та їхніх наставників (тренерів Степана Ткачишина, Олександра Раковського)  з черговими перемогами на такому високому рівні.