Обмін досвідом
alt7.08.2018 на базі ТзОВ «Карпатський Водограй» відбулася зустріч керівників сільськогосподарських підприємств району - членів сільськогосподарського кооперативу «ГорбоГори» з учасниками навчальної поїздки з Тернопільської області (Іванівська, Шумська, Скала-Подільська, Золотопотіцька ОТГ).
В робочій зустрічі начальник агропромислового розвитку районної державної адміністрації Ігор Либик ознайомив учасників навчальної поїздки з історією виникнення агротуристичного кластеру та сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «ГорбоГори», результатами та специфікою спільної діяльності СОК «ГорбоГори», головними напрямками діяльності агротуристичного кластеру.
Консультант програми DOBRE з розвитку сільськогосподарських кооперативів Ігор Стефанів ознайомив учасників з програмою, її метою, складовими та можливостями організації навчань та обміну досвідом у створенні кооперативу.
Учасники поїздки відвідали овечу ферму у ФГ «Радвань Нова» с.Радвань, ознайомились із роботою сироварні по виготовленню крафтових сирів і переробці овечого та коров’ячого молока на фермі ФГ «Агротем» в с.Селисько. Як вирощувати рибу побачили у ТзОВ «Карпатський Водограй» м.Пустомити.
Усі члени поїздки були приємно вражені побаченим та з приємністю і з задоволенням перейняли досвід діяльності агротуристичного кластеру «ГорбоГори».