Нарада щодо заборони випалювання сухої рослинності на території району

altСьогодні, 13 вересня, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Войтович провів нараду з начальником відділу житлово-комунального господарства та будівництва Назаром Бродою та начальником відділу цивільного захисту Володимиром Гладуном щодо заборони випалюванню сухої рослинності на території району.

Все частіше трапляються випадки неконтрольованого випалювання сухої трави, стерні, а також спалювання сміття на відкритих ділянках, на узбіччях доріг, поблизу лісових масивів та поряд з житловими будинками.

Слід пам’ятати, що випадки спалення трави створюють ймовірність виникнення пожеж в житловому секторі та в лісових масивах. Очищення вогнем зазвичай занадто дорого обходиться і тим, хто запалив сірника, і тим, хто гасить полум’я.

Відповідно до чинного законодавства за випалювання стерні передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу на громадян від 170 до 340 грн і на посадових осіб – від 850 до 1190 гривень. А за порушення, вчинені у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, штрафи зростають удвічі.