У Пустомитівському районі штрафують за спалювання сухої рослинності
altВчора, 13 вересня, районна мобільна група у складі заступника голови Пустомитівської райдержадміністрації Володимира Войтовича, начальника відділу цивільного захисту Володимира Гладуна, начальника відділу житлово-комунального господарства та будівництва Назарія Броди спільно з дільничим Пустомитівського відділу поліції ГУ НПУ у Львівській області Тарасом Равликом та провідним інспектором Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Назарам Коцаном упіймали "на гарячому" 3 паліїв сухостою.  Складено три адмінпротоколи та проведено виховну бесіду з порушниками щодо шкідливості підпалів.
Пустомитівська районна державна адміністрація нагадує про екологічну шкоду від спалювання сухої трави та чагарника. Закликає – не палити сухостій, адже це зменшує родючість земель, вогонь знищує гнізда птахів, окрім того гинуть дрібні тварини. В той же час, дим, який виділяється під час горіння, небезпечний для здоров’я людини. Також виникає небезпека лісових і торф'яних пожеж. Оскільки вогонь під час горіння сухостою поширюється надзвичайно швидко, він може перекинутись і на найближчі будинки.
Порушникам, яких затримують «на гарячому», загрожує штраф у розмірі від 170 до 340 гривень для фізичних осіб та від 850 до 1190 гривень для посадових. А за таке ж порушення у межах територій та об’єктів природо-заповідного фонду, штрафи зростають удвічі.