Етнофестиваль гостинності: понад 100 учасників творчих колективів презентували свої мистецькі програми
altУ неділю, 16 вересня у межах ІІ Етнофестивалю гостинності у Пустомитівському районному Народному домі відбувся концерт за участі кращих колективів художньої самодіяльності Яворівського району.
Понад 100 учасників творчих колективів підготували для глядачів свої програми. Зі сцен лунали патріотичні пісні, лірика, класика, інструментальна музика.
На концерті виступили народні колективи району: народний аматорський хор «Яворівщина» РНД «Сокіл», народний театр-студія «Яворина» РНД «Сокіл», народний фольклорний ансамбль Залужанка та багато інших.
altВ рамках заходу діяла етно-виставка «Яворівщина туристична»: виставка виробів з рогози, соломи, яворівська різьба та іграшки, вишивка яворівкою.
На завершення концертної програми від Пустомитівського району виступив голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь, який подякував за чудовий творчий подарунок, а голова Яворівської районної державної адміністрації Ігор Самардак – подякував за гостинний та палкий прийом. Фестиваль не лише ознайомлює глядачів з українським традиційним народним мистецтвом, але й дає змогу насолодитися багатозвучним розмаїттям пісень, захоплюючими ритмами танцю. Він покликаний відроджувати та популяризувати народні звичаї і традиції та активізувати культурно–мистецьке жаття краю.