Нарада з питань забезпеченням житлом дітей-сиріт
altaltГолова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь провів   сьогодні, 17 вересня, нараду за участю заступників Павла Городечного і Володимира Войтовича та начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Володимира Моти. 
Під час наради обговорювалось питання щодо вручення житлового будинку та земельної ділянки двом особам із числа дітей-сиріт, за кошти районного та обласного бюджетів.
Вирішено у цьому році продовжити роботу щодо придбання житла для дитячих будинків сімейного типу , обговорено критерії відбору такого житла, визначено оптимальні механізми розподілу та використання коштів.
Також начальник служби у справах дітей  райдержадміністрації Володимир Мота ознайомив присутніх з основними положеннями Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа» та наголосив на необхідності розроблення механізму відшкодування вартості житла даній категорії осіб і виділення відповідних коштів на ці потреби.