Ми за мир в Україні
altaltМир… Для когось мир - це спокійне життя, родина, радісна посмішка дитини… Для когось - прагнення жити без війни, у власному будинку, не голодувати. Але для більшості людей, мир – це повсякденна реальність. Ще рік тому і для нас цей день був не більше, ніж чергова дата в міжнародному календарі. Зараз для нас, українців, - це найбільша мрія. 
Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день Миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі.
З 17 по 21вересня 2018року у Сокільницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Я.Франка відбувся Тиждень Миру. Учні школи проводили майстер-клас «Голуб миру». Юні майстри власноруч зробили з паперу голуба - птаха, що символізує прагнення всіх народів планети жити без воєн, у дружбі та злагоді, тим самим зробивши маленький внесок до пропаганди миру на землі.
Учні 1-10 класів провели фестиваль малюнків на асфальті «Ми за мир в Україні». На шкільному подвір’ї вирувала по-справжньому дружня атмосфера, спільна ідея об’єднували наш майданчик для малювання. Школярі висловлювали своє бачення та розуміння теми. 
Ми, учні та вчителі Сокільницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.Я.Франка закликаємо всіх людей на Землі: «Вчіться робити добро людям і творити добро на землі. Живіть у мирі та злагоді!».