«Усиновлення – це любов назавжди»
altaltСьогодні, 28 вересня, в рамках Всеукраїнської акції-флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди», приуроченої до Дня усиновлення, який відзначається щороку 30 вересня, було проведено акцію-флешмоб в м. Пустомити, яка спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.
Захід проводився за ініціативи служби у справах дітей  Пустомитівської районної державної  адміністрації на базі опорного закладу  «Пустомитівська  загальноосвітня школа №1  І-ІІІ ступенів». 
В межах акції діти, тримаючи у руках  кольорові повітряні кульки  та банери з відповідними надписами сформували велике серце.
З вступним словом до учасників флешмобу звернувся начальник  служби  у  справах  дітей  райдержадміністрації Володимир Мота. На  акції  також були  присутні: начальник  відділу  освіти  - Тетяна  Стахів, заступник директора з НВР ОЗ «Пустомитівська  ЗОШ №1  І-ІІІ ст.» Наталія Вібла, педагог організатор Наталія П”ятницька, заступник директора - начальник відділу соціальної роботи районного центру  соціальних  служб  для  сім»ї, дітей  та  молоді  Ганна  Дідик.