День учителя – свято кожного із нас
altaltВідзначаючи одне з важливих свят, яким є День працівників освіти, у актовій залі районного відділу освіти відбулися урочистості, присвячені працівникам однієї із найблагородніших професій – педагогам.  У святково вбраній залі зібралися представники влади та педагогічних колективів району – директори шкіл, завучі, вихователі, методисти, а також учні, які своїми виступами  й музичними сценками дякували вчителям за їх нелегкий, але так потрібний суспільству труд.
Шкільний вік – один із найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, під час якого прищеплюються любов до знань, навколишнього світу, історії рідного краю. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності, відбувається незриме таїнство – передача нашої спільної духовної спадщини. І роль вчителя у цьому процесі важко переоцінити, – лунало зі сцени.
Голови Пустомитівської  районної державної адміністрації та районної ради Ігор Хрунь й Галина Гичка за зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівників освіти нагородили грамотами районної державної адміністрації та районної ради й квітами спеціалістів відділу освіти. Тетяна Андріївна – начальник відділу освіти, висловила вчителям глибоку вдячність за подвижницьку працю, вірність обов’язку, відданість ідеалам добра, правди і гуманізму. «Ваша місія складана і почесна – ведучи своїх вихованців дорогою пізнання світу, давати перші уроки чесності і справедливості, виховувати відповідальних, свідомих громадян України. Адже саме педагогічна мудрість і висока професійна майстерність є обов’язковою передумовою формування інтелектуального і морального обличчя підростаючих поколінь», - додала Тетяна Стахів.
altМісцевий парох отець Юрій від щирого серця вітав вчителів із професійним святом, яке з любов’ю називають Днем учителя. «Ваша  професія –  найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, за свою професійну підготовку, за своє право носити таке високе й почесне звання. Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.»
altНа закінчення, Тетяна Стахів ще раз підкреслила надзвичайно важливу роль, яку відіграють учителі в суспільному та культурному житті нашої держави, формуючи світогляд  і виховуючи, навчаючи майбутні покоління. Вона окреслила основні здобутки начально-виховних закладів району, досягнення учнів та вчителів у науковому та культурному житті, численні перемоги у різноманітних конкурсах та олімпіадах й вручила  грамоти та квіти найкращим із педагогічної когорти, вчителям, які найбільше сприяли духовному та освітньому піднесенню району, розвитку навчальних закладів та, які виховали переможців олімпіад. Голова райкому профспілки працівників освіти Качмарик Марія побажала колегам, щоб такі щасливі обличчя, як сьогодні, у них були щодня, щоб всі  з   радістю йшли на роботу, де їх зустрічатимуть щирі й вдячні вихованці.