Sidecarcross місцевих мотогонщиків
altaltПустомитівські мотоциклісти, батько і син Артур та Єлисей Глущенко, стали призерами на етапі чемпіонату України з мотокросу. Замість карта – мотоцикл!
Глущенко-старший переконаний, що завдяки їх виступам на всеукраїнських змаганнях люди перестали плутати їх батьківщину з іншими українськими містами. Як каже Артур, у нього є кілька планів на майбутній домашній чемпіонат світу. «Звичайно, якщо нам вдасться пробитися на цей наступний чемпіо¬нат світу, хочеться на цьому турнірі досягти двох цілей. По-перше, звичайно, пробитися в 32 найсильніші колективи, що було б дуже серйозним показником для України. А по-друге, дуже хочу, щоб мого сина помітили закордонні команди», – поділився він. Кваліфікація Єлисея вже зараз перевершує рівень багатьох інших мотоциклістів-колясочників. Звісно, хочеться, щоб на ЧС його помітили солідні команди й запросили до себе. Адже в цьому виді спорту дуже затребувані саме колясочні. Рульових вистачає, тому що їм майже все одно, яким мотоциклом керувати – з коляскою чи без. Тому світові команди постійно шукають кваліфікованих колясочних.
Мотокрос, як і весь технічний спорт, дуже витратний, і звичайному водієві, яким працює Артур, дуже складно зай¬матися улюбленою справою без спонсорської допомоги. І от в п’ятницю, 5 жовтня, за підтримки Львівської ОДА під керівництвом Олега Синютки, Пустомитівської районної державної адміністрації та Пустомитівської районної ради відповідно до «Програми підтримки аматорських спортивних команд з мотокросу в місті  Пустомити на 2018 -2020 роки», затвердженої рішенням районної ради, придбано спортивний інвентар «мотоцикл», спортивну форму та екіпіровку для виступів спортивної команди в світовому, європейському та національному чемпіонатах з мотокросу.
«До минулого року ніхто нам фінансово не допомагав. І от у 2018-му на одному з мото¬кросів був присутній депутат Верховної Ради України Капилов Вадим, котрий підійшов до нас, спілкувався, поцікавився, скільки коштують деталі на мотоцикл, і запропонував нам свою допомогу», – каже Артур Глущенко. – Вадим Анатолійович надає серйозну підтримку не тільки мотокросу, а й усьому районному спорту загалом.