Відкриття відремонтованої дороги в селі Лани
altaltВ неділю, 7 жовтня, відбулося відкриття та освячення відремонтованої дороги у с. Лани. На урочистість завітали народний депутат України Богдан Дубневич, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь, голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка, депутати Львівської обласної ради Іван Лабай та Мирослава Лісна, а також голова Щирецької селищної ради ОТГ Олег Василишин і староста Гуменецького старостинського округу Тарас Ільків, староста Дмитрівського старостинського округу Олег Березовський.
altaltНа окремих ділянках дороги, згідно розробленого проекту, облаштовано тротуари з бордюрами та укладено бруківку.
Роботи виконувалися за рахунок співфінансування державного та районного бюджетів. 
Виконавцем робіт виступила турецька фірма "Онур", яка має великий досвід та схвальні відгуки у Львівській області. Дорога складається з подушки із щебню (6 см), бетонної основи (6 см) та двох шарів асвальту (4+5 см). Гарантія на верхній шар складає 3 роки. 
На завершення урочистостей народний депутат України, голова  Пустомитівської РДА, голова Пустомитівської РР, депутати Львівської обласної ради  та голови старостинських округів перерізали символічну стрічку в ознаменування відкриття повноцінного руху на відремонтованій ділянці автомобільної дороги.