На нараді у голови райдержадміністрації обговорювалися пропозиції щодо поліпшення водопостачання у селі Семенівка
altСьогодні, 10 жовтня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів нараду з питань водозабезпечення регіону. 
У нараді взяли участь начальник фінансового управління Любомир Максим, Семенівський сільський голова Роман Максисько та депутати сільської ради.
Голова райдержадміністрації сказав, що запросив до себе керівників, оскільки ця болюча тема є спільною для регіону. Ігор Степанович зауважив, що кожен з цього приводу має свою позицію, але для розв'язання проблеми потрібно прийти до спільної думки.
Сільський голова Роман Максисько інформував голову райдержадміністрації про загальну ситуацію у селі та виклав пропозиції щодо сталого функціонування і стабільного водопостачання. 
В свою чергу, голова райдержадміністрації Ігор Хрунь наголосив, що він докладе всіх зусиль, щоб була дана правова оцінка даній ситуації у селі, і водночас дав завдання керівникам підготувати технічне обґрунтування робіт, які, на їхню думку, необхідно здійснити для допомоги. Ці пропозиції будуть подані на розгляд керівництва району. 
З питання водопостачання очільник району готовий найближчим часом зустрітися з керівництвом села знову.