Виїзне засідання по легалізації заробітної плати і зайнятості населення
altaltВчора, 10 жовтня, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь за участі начальника Пустомитівського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Ярослави Зайшлої, головного спеціаліста відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі районної державної адміністрації Олени Стасюк провів виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Щирецькій селищній раді (ОТГ).
 
Ігор Степанович проінформував присутніх про діяльність робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створеної при районній державній адміністрації. Наголосив на необхідності роботодавців виплачувати заробітну плату працівникам на рівні не нижче мінімального та необхідності дотримання вимог трудового законодавства в частині оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
На зустрічі було запрошено керівників суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території селищної ради. Присутніх підприємців було проінформовано щодо необхідності неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, легального використання робочої сили та збільшення надходжень до бюджету, зокрема за рахунок сплати акцизного податку.