Медиків закликають до реєстрації населення в системі e-Health
altaltСьогодні, 11 жовтня, головних лікарів та адміністраторів медичних закладів первинної ланки закликали до реєстрації населення в системі  Е-Health в районі.
Захід організований проектним офісом e-Health при МОЗ за сприяння директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірини Микичак, голови Пустомитівської районної державної адміністрації Ігоря Хруня, голови Пустомитівської районної ради Галини Гички, голови комісії з реорганізації КЗ “Пустомитівська ЦРЛ” Івана Лабая. 
Впровадження e-Health, насамперед, спрямоване на підвищення якості медичних послуг. Система стане основою для нової системи виплат «гроші ходять за пацієнтом»: держава платитиме певну суму за кожного пацієнта, що уклав з лікарем спеціальну угоду – декларацію. А пацієнти обиратимуть самі, послугами якого лікаря первинної медичної допомоги користуватися. Отже, e-Health дозволяє ефективно витрачати державні кошти та розвивати систему охорони здоров’я.
Навчальний семінар включав загальний огляд електронної системи, юридичний блок, фінансову модель та технічні аспекти e-Health. Лікарів закликали до покрокового підключення до системи e-Health: вибір МІС (медична інформаційна система), реєстрація лікаря та реєстрація Декларації.