У Давидові відбувається "Форум громад"
altaltСьогодні, 12 жовтня, у селі Давидові відбувається "Форум громад", участь в якому бере голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь,   представники об'єднаних територіальних громад Львівщини та інших областей України, представники влади, політики, експерти та науковці. 
Запланований захід є платформою для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем, а також перспектив у громадах Львівської області у зв'язку з процесом децентралізації. Основною метою форуму є посилення ролі місцевого самоврядування у розвитку держави, формування позитивного іміджу громад, створення передумов культурного співробітництва та зміцнення контактів між мешканцями.
У межах форуму відбуваються тематичні панельні дискусії і виставка-ярмарок, для голів ОТГ проводять екскурсію Давидівською громадою.
На форумі, зокрема, порушуються питання розвитку об'єднаних територіальних громад Львівщини, стану та розвитку соціальної та культурної сфери в громадах. Також представники громад на заході можуть поділитися власним досвідом з тих чи інших важливих питань розвитку своїх ОТГ і познайомитися з успіхами своїх колег.
"На форумі представники громад можуть поділитися своїми проблемами з представниками влади та громадських організацій, від яких частково залежить їхнє вирішення, і саме тому форум є надзвичайно важливим як для ОТГ, так і влади", – сказав консультант з юридичних питань Офісу реформ у Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України Віталій Корецький.