У селі Гаї після капітального ремонту відкрили Народний дім
altaltУ день Покрови Пресвятої Богородиці в селі Гаї Пустомитівського району відбулася довгоочікувана подія – відкриття після капітального ремонту Народного будинку культури. 
Такий захід для мешканців значимий, адже відтепер в населеному пункті з’явився центр дозвілля для дітей, молоді та людей старшого віку.
На урочистості завітали народний депутат України Богдан Дубневич, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь зі своїм заступником Володимиром Войтовичом, голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка, начальник відділу культури Пустомитівської районної державної адміністрації Оксана Руденко, місцеві жителі та голова громади Іван Савчак. Традиційно, поважних гостей зустріли на порозі з хлібом та сіллю. 
altaltДалі перерізати стрічку до клубного закладу було запрошено народного депутата України Богдана Дубневича, голову Пустомитівської районної державної адміністрації Ігоря Хруня та голову Пустомитівської районної ради Галину Гичку. 
Опісля, місцевий отець Богдан освятив оновлене приміщення Будинку культури, поблагословив усіх присутніх та побажав усіляких гараздів і натхнення для розвитку культури в селі. 
Після урочистостей Будинок культури запрацював за своїм прямим призначенням. Тут відбувся перший концерт, який підготувала Філь Марія Іванівна, директор Народного дому, зі своїми творчими колективами.