Відбулась щотижнева апаратна нарада
altaltСьогодні голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь провів щотижневу апаратну нараду за участю голови Пустомитівської районної ради Галини Гички, заступників голови райдержадміністрації Павла Городечного та Володимира Войтовича, заступника голови районної ради Івана Мудрого , керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.
На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки та освіти. Також, серед питань, які розглядалися в ході наради були: стан розвитку промислового комплексу району; стан справ у галузі освіти; надходження до бюджетів усіх рівнів.
По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернуто увагу на повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.