На території військового містечка Липники «День відкритих дверей»
altaltВідповідно до плану спільних дій Пустомитівської районної державної адміністрації Львівської області з  військовими частинамиА2166, А4324 повітряного командування «Захід», щодо національно-патріотичного, військового виховання учнівської молоді району та заходів відзначення Дня захисника України на території військового містечка Липники було проведено « День відкритих дверей». Цього разу до військових завітали учні 9-11 класів  Солонківської  та Містківської загальноосвітніх шкілI-IIIступенів. У школярів з’явилася  можливість ознайомитись з життєдіяльністю підрозділів, умовами служби військовослужбовців строкової служби, військової служби за контрактом, історією формування та розвитку частин тощо.    
altaltЗаходи розпочалися із зустрічі з учасником антитерористичної операції на Сході підполковником Юрієм Костиком, який двічі вже виконував свій обов’язок в зоні проведення бойових дій і щойно повернувся в місце постійної дислокації. Офіцер поділився своїми враженнями про перебування у відрядженні, відповів на численні запитання. 
А далі було ще цікавіше… До уваги присутніх було продемонстровано документальний фільм про повсякденну діяльність воїнів-зв’язківців, професійні надбання, традиції, польові виходи. Майже кожному учню випала можливість потримати в руках бойову зброю - автомат Калашникова, самостійно провести часткову розборку та зборку, зробити фото на згадку.
По закінченню перебування в полку зв’язку естафету Дня відкритих дверей, прийняли воїни – локаторники. Командир радіотехнічної бригади полковник Юрій Васюта та заступник командира радіотехнічної бригади підполковник ВладиславБондар , разом з підлеглими офіцерами, розпочав екскурсію з загальної фотографії біля своєрідного пам’ятника захисникам повітряного кордону держави та провів коротку ознайомчу бесіду про задачі, які виконують підрозділи, історію своєю частини. 
altaltАпофеозом дня стала зустріч з групою протидії терористичним операціям. Військовослужбовці розповіли про озброєння, засоби захисту, спеціальні засоби, які використовуються для боротьби з диверсантами. Провели показові заняття по оперативній ліквідації нападників на військові об’єкти та техніку, а також було продемонстровано дію пожежної обслуги при гасінні пожежі на об’єкті. Учні подякували оплесками вмілим та чітким діям військовослужбовців і подарували власноручні малюнки, які готували до святкування Дня захисника України.
Такий насичений захід, став можливим завдяки підготовці підлеглих командирів військових частин полковників Володимира Мельника та Юрія Васюти. Багато зусиль приклали організації відвідування школярами військового містечка начальник сектору молоді і спорту райдержадміністрації Євген Гладиш, викладачі шкіл: Роман Мазур, Ірина Куник, Марія Журавльова.
 
Юрій Давидов, ветеран військових частин.