Голова райдержадміністрації взяв участь в засіданні сесії районної ради
altaltВ п'ятницю, 19 жовтня, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь зі своїми заступниками Павлом Городечним та Володимиром Войтовичом взяв участь в пленарному засіданні чергової 40-ї сесії 7-го демократичного скликання Пустомитівської районної ради, яку провела голова районної ради Галина Гичка. 
До порядку денного засідання було включено 36 питань, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради. 
altУ роботі сесії також взяли участь депутат Львівської обласної ради Іван Лабай, керівники комунальних підприємств районної ради та структурних підрозділів районної державної адміністрації, розробники цільових галузевих програм, органи місцевого самоврядування, голови територіальних громад, представники засобів масової інформації району та громадськості. 
Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду питань, по яких прийнято відповідні рішення.
Серед інших, було внесено зміни до показників районного бюджету Пустомитівського району та розприділено вільний залишок коштів районного бюджету, що склався станом на 1 січня 2018 року.