Першість області серед школярів із спортивного орієнтування
altaltЦими вихідними чудовою, теплою погодою зустрічали учасників змагань сонячні Карпати. На території бази "Карпати" в с. Кам'янка Сколівського району відбулись змагання Чемпіонат Львівської області серед учнівської молоді із спортивного орієнтування.
У змаганнях взяло участь 12 команд із 10 районів. Змагання проходили на двох дистанціях: подовженій та спринт.   Представниками Пустомитівського району традиційно стали учні Годовицької ЗОШ, які є також вихованцями ДЮСШ "Юність", на чолі з представником вчителем фізичної культури Мотичкою Б. М.
Команда змогла вибороти друге місце на подовженій дистанції та на спринті третє загальнокомандне місце.   В особистому заліку змогли відзначитись: на дистанції подовженій друге місце у групі Ч-10 Кушик Вадим, друге місце у групі Ж-14 Кречківська Софія, друге місце у групі Ч-16 Осух Тарас, та дистанції спринт третє місце у групі Ч-10 посів Кушик Вадим.   Вітаємо призерів змагань і бажаємо нових перемог.