У Пустомитівському районі стартувала підготовка до відзначення 100-річчя створення Західно-Української Народної Республіки
altaltСьогодні, 24 жовтня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь, спільно із заступником голови Пустомитівської районної ради Іваном Мудрим, провів робочу нараду з питань підготовки до відзначення на Пустомитівщині 100-річчя Західно-Української Народної Республіки. 
Йшлося, зокрема, про встановлення інформаційно-меморіальних таблиць “Відновлені імена Героїв”. Пам'ятні таблиці будуть встановлені у тих населених пунктах, де за даними районного архіву були поховані бійці УГА. Також було запропоновано та обговорено основні події, які проходитимуть в районі з нагоди цієї визначної ювілейної дати, спеціаліст відділу культури Верхівська Христина повідомила про урочисті заходи, які відбудуться в закладах культури.
altaltІгор Степанович наголосив, що вшанування українських героїв — це наш обов'язок перед пам'яттю про їхній подвиг. Тому встановлення таблиць — справа надважлива задля збереження історичної пам'яті та національно-патріотичного виховання наших нащадків.
У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Войтович, керівники апарату РДА, керівники ряду структурних підрозділів РДА,  начальники управління фінансів та відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю райдержадміністрації.