Семінар–нарада для педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру
altСьогодні, 24 жовтня, голова райдержадміністрації Ігор Хрунь провів нараду за участю начальника відділу освіти Тетяни Стахів та в.о. директора інклюзивно-ресурсного центру в Пустомитах Катерини Прус, по питанню «Особливості діяльності інклюзивно-ресурсного центру». 
У процесі роботи були висвітлені нагальні питання щодо роботи інклюзивно-ресурсного центру: «Механізм управлінської діяльності інклюзивно-ресурсних центрів»; «Законодавчі акти та нормативно-правові документи з питань створення та діяльності інклюзивно-ресурсних центрів»; «Ведення ділової документації в інклюзивно-ресурсному центрі»; «Основні завдання інклюзивно-ресурсних центрів. Особливості проведення комплексної оцінки»; «Основні напрямки роботи фахівців інклюзивно-ресурсних центрів». 
Під час засідання обговорювалися питання про впровадження Закону України «Про освіту», забезпечення рівного доступу до здобуття якісних освітніх послуг та створення умов для навчання і розвитку здобувачів освіти з особливими освітніми потребами. Напрацьовувались орієнтовні зразки висновків про комплексну психолого-педагогічну оцінку для дітей з особливими освітніми потребами дошкільного та шкільного віку та відповідні методичні рекомендації.
Учасники заходу отримали відповіді на проблемні питання, які обговорювались щодо створення та організації роботи інклюзивно-ресурсного центру.