Виїзне засідання по легалізації заробітної плати та зустріч з громадськістю в Мурованській ОТГ
altalt
Вчора, 23 жовтня, робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створена при Пустомитівській РДА, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Войтовича, здійснила виїзд у Мурованську ОТГ, де зустрілась із суб’єктами підприємницької діяльності. 
Під час зустрічі обговорювалось питання наповнення бюджету Мурованської ОТГ за рахунок сплати податків, зокрема податку на доходи фізичних осіб, у тому числі за рахунок детінізації заробітної плати, а також надходження від сплати акцизного податку. Обговорювались проблемні питання, які виникають при сплаті податків.
alt
Начальник відділу активної підтримки безробітних Пустомитівської філії Львівського обласного центру зайнятості Тетяна Куцела розповіла присутнім про послуги служби зайнятості, переваги легального працевлаштування та можливість участі у проекті “Рука допомоги”.
Також наголосила щодо питання легалізації виплати заробітної плати, офіційного працевлаштування найманих працівників суб'єктами господарювання, а також відповідальність за порушення податкового та трудового законодавства. Для вирішення питання наповнення місцевого бюджету необхідно керівникам органів місцевого самоврядування, як господарям на своїй території, в першу чергу зацікавити у сплаті податків і зборів суб’єктами господарювання, які знаходяться на території громади.