Вирішувалось питання щодо обстеження водного об'єкта
altaltСьогодні, 24 жовтня, заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Володимир Войтович провів нараду, під час якої розглядався фактичний стан водойми, яка обліковується на балансі ДП “Дослідне господарство “Оброшине” Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН України та розташована на території Ставчанської сільської ради Пустомитівського району. 
У заході брали участь депутати Ставчанської сільської ради, котрими було обстежено водогосподарські споруди. У результаті обстеження встановлено, що водний об'єкт — резервуар та будівля насосної станції знаходяться на балансі ДП “Дослідне господарство “Оброшине” Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН України та є в наявності. Будівля насосної станції перебуває у задовільному стані, резервуар заповнений водою.
У результаті обговорення та детального розгляду зазначеного питання, учасниками наради було констатовано та напрацьовано план першочергових заходів, які необхідно вжити для зберігання технічної води у резервуарі.