Голова райдержадміністрації провів зустріч з учасником АТО
altВчора, 24 жовтня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів чергову зустріч з демобілізованим військовослужбовцем, головою Пустомитівської міської громадської ради Біляком Віталієм Васильовичем, котрий проживає на території району.
«Мета цієї зустрічі - з’ясувати його потреби та надати необхідну допомогу. Ми прикладемо максимум зусиль, виходячи із своїх можливостей, щоб допомогти у зазначених питаннях», – зазначив Ігор Степанович.
Голова райдержадміністрації подякував воїну за проявлену мужність та патріотизм при виконані бойових завдань на Сході країни, за активну громадянську позицію.
Розмова відбулася у формі діалогу. Зокрема, порушувалося питання виділення земельної ділянки учаснику АТО Нохріну Денису Олександровичу під індивідуальне житлове будівництво у с. Пасіки-Зубрицькі (Давидівської ОТГ) та інше цільове призначення.
На завершення, голова РДА подякував атовцеві за те, що він знайшов час для спілкування, під час якого прозвучали як проблеми, так і корисні пропозиції та запевнив, що візьме під особистий контроль вирішення даного питання.