На Пустомитівщині встановлять пам’ятники та інформаційні таблиці учасникам визвольної боротьби
altaltУ межах відзначення 100-річчя створення Західноукраїнської Народної Республіки на кладовищі мікрорайону Глинна м. Пустомити, встановлять інформаційний меморіальний знак про діяльність органів державної влади ЗУНР. Рішення про це прийняте сьогодні, 29 жовтня, на засіданні робочої групи Пустомитівської районної ради, у якій взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Павло Городечний.
У рішенні йдеться про те, що встановлення пам’ятних таблиць відбувається на виконання протокольного доручення голови Львівської ОДА Олега Синютки з розширеної наради з питань підготовки та проведення заходів зі встановлення та відновлення пам’ятників, меморіалів, пам’ятних знаків, інформаційних таблиць та інших заходів у межах відзначення 100-річчя утворення ЗУНР та листа департаменту внутрішньої та інформаційної політики щодо встановлення інформаційних таблиць у містах, де було проголошено українську владу у 1918 році. 
Відповідно до рішення Пустомитівської районної ради, 2 листопада о 12:00 год. планують виконати увесь комплекс заходів з виготовлення, встановлення та відкриття меморіального знаку.