Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим...
altaltЩорічно в Україні в першу неділю листопада згідно з Указом Президента України від 13 квітня 1999 року відзначається День працівників соціальної сфери. Урочисті заходи з нагоди відзначення цього Дня відбулися сьогодні, 31 жовтня, у залі Пустомитівської районної ради.
Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися перший заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Павло Городечний та голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка.
altaltПавло Михайлович від імені районної влади висловив вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю та тепло сердець, яке вони дарують людям та спільно із Галиною Григорівною вручили почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю та добросовісне ставлення до своїх посадових обов’язків.
Можна безсумнівно стверджувати, що свято було організовано на високому рівні, адже дозволило всім присутнім просто відпочити і насолодитися чудовою музикою кращих художніх колективів відділу культури Пустомитівської РДА.