Відвідини Львівського літературно-меморіального музею Івана Франка та Національного еколо-натуралістичного центру учнівської молоді
altaltУ мальовничій місцевості Львова, поблизу Стрийського парку, стоїть будинок, до якого вже понад шістдесят років приходять люди, як до національної святині. У цьому будинку видатний письменник, учений, політичний та громадський діяч жив, написав свої найкращі твори, і звідси пішов у безсмертя. У музеї повністю відтворено робочий кабінет Івана Франка – його улюблену кімнату. Збереглися фортепіано, за яким сидів Іван Якович, робочий стіл, за яким він працював...
Тому учні 8-А та 8-Б класів Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ст. відвідали на днях цей неймовірний Львівський літературно-меморіальний музей, після чого школярі отримали захопливі враження від побаченого.
На письмовому столі Франка – його особисті речі: чорнильниця з ручкою, книги, гуцульський ніж для розрізування паперів, підсвічник, скринька для рукописів. За цим столом письменник написав сотні творів, у тому числі й поему «Мойсей». Біля стола поруч із кріслом – рибацька сітка, сплетена письменником власноруч. Тут стоять Франкові шафи з книжками, на стінах портрети і малюнки Івана Труша, близького приятеля письменника.
Дітвора із захопленням розглядали зібрані в музеї особисті речі поета.
Насамкінець, учні здійснили захоплюючу екскурсію до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, де відвідали живий куточок. 
Діти із захопленням спостерігали за численними рибками в акваріумах, а також мали можливість побачити мешканців тераріумів.
Доглядають за тваринами, як дізналися школярі, співробітники центру, а також учні, що відвідують гурток юних натуралістів.
Школярі були в захваті від побаченого і ще раз переконалися в тому, що "ми відповідальні за тих, кого приручили".