Гарчання двигунів, швидкість та «літаючі» мотоцикли
altaltДнями, у м. Буча, що під Києвом, приймали змагання з технічних видів спорту світового рівня. Так, на міжнародній трасі «Сона» зустрілися більше ста мото – спортсменів зі всієї України. Організатори запевняли, що старалися створити всі умови, щоб мотогонщики мали значні досягнення на світовому чи європейському рівні. Захід такого рівня вперше проходив в Україні. 
Мета таких змагань – популяризувати мотокрос як вид спорту, залучати молодь. Головне – любити драйв, не боятися перешкод і мати гроші, адже це доволі дорогий вид спорту. До прикладу, ціна мотоцикла сягає 7 тисяч євро. 
altaltГості змагань були вражені відмінною організацією та рівнем проведення змагань. Адже, мотокрос — це вид змагань з мотоциклетного спорту, гонки на мотоциклах по бездоріжжю на спеціально підготовлених трасах. А траса для проведення змагань в цьому році була вдосконалена і збільшена, обладнана спеціальними перешкодами, щоб перегони були більш видовищними. Мотоциклетна траса СТК «Сона» уже понад 20 років приймає міжнародні, всеукраїнські та регіональні змагання з мотокросу і вважається однією з кращих тренувальних баз для українських спортсменів. Її протяжність 1800 метрів створена 1994 року і відповідає всім європейським нормам. Змагаючись, спортсмени долають 22 трампліни і 14 поворотів. 
Що ж до успіхів на світових чемпіонатах, то найкращий результат спортсменів з мотокросу представили гонщик Даніель Вільямсен із Голландії, котрий є почесним гостем та учасником змагань, 10-разовий чемпіон світу з мотокросу серед екіпажів, а також — наш, місцевий Єлисей Глущенко з Пустомит.
Всі переможці та призери були нагороджені грамотами, кубками та цінними подарунками. Артур Глущенко-старший наголосив, що мотоспорт витратний вид спорту і без підтримки спонсорів його розвиток неможливий.
Незважаючи на прохолодну погоду, що не досить сприяли спортсменам, на треку проходила справжня боротьба в усіх класах мотоциклів. Слід відмітити і чималу кількість глядачів заходу. Однак, перегони відбулися і спортсмени, незважаючи на перешкоди, боролися до останнього.