Підсумки щодо роботи зі зверненнями громадян
altaltВраховуючи  важливість  роботи із зверненнями громадян, з метою усунення допущених недоліків, підвищення її ефективності та  посилення  роботи із  зверненнями, сьогодні, 7 листопада, заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації Володимир Войтович провів нараду з дотичними начальниками структурних підрозділів РДА, відповідно до вимог чинного законодавства України.
Питання стану роботи із зверненнями громадян щотижня розглядається на апаратній нараді при голові райдержадміністрації. Готуються статистичні дані, інформація про питання, що відображають суспільно значущі проблеми, надається керівництву райдержадміністрації невідкладно.
У райдержадміністрації організований і постійно проводиться щоденний консультативний прийом громадян працівниками відділу роботи із зверненнями громадян. Громадяни бувають направлені до посадових осіб, до сфери діяльності яких належали порушені питання, або записані на особистий прийом до керівництва райдержадміністрації.
Заходи, вжиті райдержадміністрацією, сприяють упровадженню нових форм спілкування влади і громадян, досягненню прозорості дій, налагодженню ефективної взаємодії з громадськістю.