Еколого-валеологічна культура – вибір XXI століття
altaltВчора, 7 листопада, біолого-природничий факультет Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка проводив ХІ Всеукраїнську учнівську науково-практичну конференцію “ЕКОЛОГО-ВАЛЕОЛОГІЧНА КУЛЬТУРА – ВИБІР XXI СТОЛІТТЯ” у рамках реалізації проекту ВООЗ «НІЗ (неінфекційні захворювання): профілактика та зміцнення здоров’я в Україні».
Відкрила конференцію на пленарному засіданні декан біолого-природничого факультету Світлана Волошанська. 
altaltВ секції екології Борщовицький НВК Пустомитівського району представляли учні 10 класу: Маївський Олег і Супрун Роман під керівництвом вчителя хімії Фриса Юрія Степановича з власним розробленим проектом на тему «Новоодеська ВЕС-2020». 
Учасниками конференції були 55 учнів, які завітали із своїми керівниками як із Львівської області, так із Закарпатської, Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської, Вінницької та Харківської областей. 
Учні презентували свої наукові роботи, брали активну участь в їх обговоренні і подальшому вирішенні екологічних проблем своїх регіонів.
За підготовлену наукову роботу по екологічно-чистих видах енергетики Супрун Роман та Маївський Олег отримали диплом учасників ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції і їхній проект буде опублікований в збірнику кращих науково-дослідницьких учнівських робіт. 
Конференція вкотре пройшла на високому рівні. Учасники мали можливість подискутувати і проявити свої ораторські здібності. Дякуємо за затишок і теплий прийом організаторам цієї конференції. Надіємось на подальшу співпрацю у розвитку творчої молоді нашої держави.
 
«Почніть робити те, що потрібно.
Потім робіть те, що можливо.
І ви раптом виявите, що робите неможливе».
Св.Франциск Асізський