Перший заступник голови райдержадміністрації провів нараду з питань оптимізації закладів освіти району
altaltСьогодні, 9 листопада, перший заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації Павло Городечний провів нараду щодо підготовки проектів рішень на чергове засідання сесії районної ради, зокрема, щодо внесення змін до районного бюджету, які стосуються соціально-економічного розвитку району, видатків у галузі освіти РДА.
Учасниками наради були заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації Володимир Войтович, начальник відділу освіти Тетяна Стахів, начальник фінансового управління райдержадміністрації Любомир Максим. 
Любомир Ярославович поінформував про фінансово-господарські питання та можливість додаткового фінансування на опорні школи району. 
Щодо відкриття інклюзивно-ресурсного центру доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Стахів. 
Тетяна Андріївна відмітила, що станом на сьогодні в приміщенні інклюзивно-ресурсного центру проведений поточний ремонт, закуплено як дидактичне так і комп’ютерне обладнання, проводиться благоустрій території. Також було обговорено ряд інших актуальних питань, що стосуються навчально-виховного процесу. Розглянули ряд питань , що стосувались фінансового забезпечення, зокрема закупівлі товарів різного вжитку через систему «PROZORO», її переваги і недоліки, безпечних умов праці та інше.
Наприкінці, було обговорено ряд актуальних питаннь життєдіяльності району, підведені підсумки роботи за тиждень, що минув та планування роботи структурних підрозділів райдержадміністрації в наступному тижні. 
Нарада пройшла конструктивно та в дискусійному характері.