Відзначили день працівників культури та майстрів народного мистецтва
altaltЗа вагомий внесок працівників культури та аматорів народного мистецтва у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність та підтримуючи ініціативу громадськості в Україні 9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.
І саме сьогодні, в залі Пустомитівського районного Народного дому відбулись святкові урочистості з нагоди професійного свята працівників культури.
altaltНа захід було запрошено депутата Верховної Ради України Богдана Дубневича, заступників голови Пустомитівської районної державної адміністрації Павла Городечного та Володимира Войтовича, голову Пустомитівської районної ради Галину Гичку, депутатів Львівської обласної ради Івана Лабая та Мирославу Лісну, заступника Пустомитівської районної ради Івана Мудрого, працівників відділу культури райдержадміністрації, керівників будинків культури в районі, бібліотекарів, аматорів народного мистецтва та всіх причетних до свята.
Керівники району щиросердно привітали присутніх зі святом, побажали усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги і особистого щастя.
«Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії традицій, звичаїв сіл, селищ, району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших... 
Сьогодні мені хочеться подякувати вам не тільки за професіоналізм, за уміння принести радість, втіху і спокій у душі людей, а й за те, що кількість художніх колективів у районі з роками не зменшується. Ви виявляєте максимальну енергію, чудеса винахідливості в організації масових заходів, культурного відпочинку людей. Всі ви сіячі національного духу нашої держави, невід’ємна прикраса людського життя. Люди, які по велінню свого серця дарують духовний хліб своїм землякам, опираючись на запалену Богом іскру свого таланту»,- зазначив перший заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації Павло Городечний у своєму вітальному слові.
altaltПриєдналась до привітань і начальник відділу культури райдержадміністрації Оксана Руденко, яка привітала своїх колег із професійним святом, зазначивши, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями.
Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району було відзначено Почесними Верховної ради України, грамотами районної державної адміністрації та районної ради, Подяками районного відділу культури.
Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності району. А бурхливі оплески присутніх лунали на адресу музичного привітання від районної асоціації інвалідів.