Знову відкриті нові об'єкти в Пустомитівському районі
altaltВчора, 11 листопада, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь взяв участь в урочистому відкритті оновленої дороги, після капітального ремонту, в селі Миколаїв та дитячого майданчика для дітвори.
Здавалось би, що скінчилось літо, а з ним — вуличні розваги для дітей. Але осінь ще дарує теплі дні, та можливість дітворі побавитись на свіжому повітрі, адже тепер на їхній території з’явилися нові атракціони. Свято та гарний настрій для дітлахів та їх батьків створювали місцеві талановиті вихованці місцевої школи.
altaltУ вказаному заході також взяли участь голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка, сільський голова Іван Савчак та жителі населеного пункту.
Завершився ж візит очільників району на урочистостях з нагоди відкриття оновленої дороги, після капітального ремонту, в даному селі. З нагоди свята жителі населеного пункту презентували себе, а місцеві митці влаштували концертну програму. 
altaltПочесні гості, у супроводі найменших жителів, перерізали символічну стрічку, а місцевий парох Петро Петришин провів освячення даних об'єктів.
Варто зазначити, що відремонтована дорога відповідає усім європейським стандартам безпеки. Зокрема, відремонтовано дворівневі транспортні розв’язки, встановлено новітнє бар’єрне огородження, освітлення та інші сучасні засоби організації безпеки дорожнього руху.