У Києві відбувається сьоме засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Петра Порошенка
altaltСьогодні, 12 листопада, у Міжнародному виставковому центрі у Києві відбувається сьоме засідання Ради регіонального розвитку. У традиційному заході, що відбувається під головуванням Президента України Петра Порошенка, взяв участь голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь. 
Серед учасників є також голови районних державних адміністрацій, міські голови міст обласного значення, голови об'єднаних територіальних громад та голови районних рад. 
У ході засідання розглядались питання: “Консолідація заради розвитку”, зокрема питання нової політики розвитку, правової держави, верховенства права, української армії, української ідентичності; “Регіональний простір: новий вимір”, у тому числі історії успіху в регіонах, план дій на майбутнє, нової якості управління та відповідальності регіональної влади, внутрішньорегіональної кооперації, масштабних інфраструктурних проектів.
altaltВ ході роботи Ради регіонального розвитку Глава держави зупинився на низці актуальних завдань, що їх необхідно буде вирішувати спільними зусиллями, і підкреслив власне бачення щодо їх розв’язання. На завершення Глава держави висловив впевненість, що його зусилля разом із зусиллями уряду, парламенту та керівників місцевої влади принесуть свої результати. 
 
Довідково:
Рада регіонального розвитку є консультативно-дорадчим органом при Президентові України. До основних завдань Ради належить сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів, зокрема місцевих органів виконавчої влади, з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення державного будівництва, напрацювання новітніх підходів у сфері регіонального розвитку. Також на цей орган покладено функцію вироблення узгодженої позиції щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку регіонів, механізмів подолання диспропорцій розвитку територій, ефективного використання економічного потенціалу регіонів, підвищення їх інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності.