Скрутні моменти життя найменших у школі...
altalt«Поки біди не знатимеш, то й розуму не матимеш» – такий лейтмотив казки «Біда навчить». Це історія, яку написав Богдан Стельмах за мотивами казки нашої видатної землячки Лесі Українки, яку днями представили у актовому залі Звенигородської ЗОШ І-ІІІ учні молодших класів. 
Кожен з нас не слухаючись батьків потрапляв у скрутні ситуації. Та це давало нам можливість самим переконатися в порадах тата й мами, а ще набути свого власного досвіду.  altСхожа історія відбулася і з маленьким Горобчиком в історії, яку пропонуємо. Але різниця в тому, що цьому Горобчику не було у кого запитати поради і одного дня він зустрівся з Бідою... 
П’єса Богдана Стельмаха «Біда навчить» дуже близька дитячому світосприйманню. Яскраві образи птахів, що нагадують характери людей, юні актори створювали з особливою, властивою тільки дитинству щирістю, невимушеністю і легкістю. 
По завершенні вистави глядачі нагородили малих акторів бурхливими аплодисментами, та схвальні відгуки і подяку від пана Б.Стельмаха за чудово і артистично зіграні ролі.