Голова Пустомитівської РДА зустрівся з педагогічним активом Лапаївської ЗОШ Скнилівського НВК
altaltЗ метою поглибленого вивчення та вирішення існуючих проблем територіальних громад, покращення роботи об’єктів інфраструктури, надання консультативної допомоги населенню району Пустомитівська райдержадміністрація організовує виїзні прийоми громадян.
Так, вчора, 14 листопада, голова райдержадміністрації Ігор Хрунь зустрічався з педагогічним активом Лапаївської ЗОШ Скнилівського НВК, аби почути їх проблеми та максимально допомогти у їх вирішити. А питання порушувались, зокрема такі:  - про хід підготовки щодо виборів до Зимноводівської ОТГ;
- плани соціально-економічного розвитку майбутньої громади на 2019 рік;
- щодо благоустрою населеного пункту та ремонту комунальних доріг. 
У виїзному прийомі була залучена начальник відділу освіти Пустомитівської райдержадміністрації Тетяна Стахів.
altaltБільшість питань відповідної тематики були роз’яснені та вирішені в ході спілкування. Проблеми, що потребували більш детального вивчення взято на особистий контроль та надано доручення фахівцям відповідних структур району щодо вирішення питань по суті та вчасного інформування запитувачів. 
В доволі дружній та водночас діловій атмосфері розмовляли про готовність навчального закладу до опалювального сезону,  про організацію навчально – виховного процесу, про бюджетну політику в галузі освіти на 2019 рік. На завершення зустрічі Ігор Степанович зазначив, що рівень освіти учнів в школі на високому рівні завдяки кваліфікованому педагогічному колективу, який віддається повністю своїй роботі.