Управління Державної казначейської служби України у Пустомитівському районі Львівської області інформує
altІнформація для розпорядників коштів Пустомитівського району щодо завершення бюджетного року:
Наближається закінчення бюджетного року. Наприкінці бюджетного періоду запланований найбільший обсяг бюджетних асигнувань, у тому числі на капітальні видатки. Розпорядниками бюджетних коштів проводяться та завершуються найбільш суттєві та значні за обсягом закупівлі товарів, робіт та послуг. У цей період найбільшу питому вагу серед документів, які надаються розпорядниками бюджетних коштів до органів Казначейства,  мають місце договори,  які укладені за результатами проведення процедур закупівлі за державні кошти. 
У зв’язку з зазначеним та з метою рівномірного навантаження на бюджет, управління Державної казначейської служби України у Пустомитівському районі звертається до розпорядників та одержувачів бюджетних коштів з проханням не зволікати з укладанням договорів на придбання товарів, робіт та послуг та забезпечити у цей період рівномірне та своєчасне подання до органів Казначейства документів на їх оплату, не залишаючи значний обсяг неоплачених документів на останні дні року. Такі заходи дозволять уникнути в кінці бюджетного року високої напруги на Єдиний казначейський рахунок та на працівників Казначейства і створять умови для ефективної взаємодії між клієнтами та Казначейством.
Проведений аналіз стану використання міжбюджетних трансфертів свідчить про пасивне ставлення розпорядників коштів та значні залишки неосвоєних коштів на рахунках. Нагадуємо, що відповідно до ст.57 Бюджетного Кодексу України розпорядники коштів зобов’язані на кінець бюджетного року повернути міжбюджетні трансферти. Звертаємось до розпорядників бюджетних коштів, щоб завчасно переглянути залишки на рахунках невикористаних коштів та активізувати роботу щодо їх освоєння не відтягуючи на останні дні бюджетного року.
 
Начальник                                                                                              Р.Ярмола