День працівників сільського господарства
altaltВже традиційно у третю неділю листопада аграрії України відзначають професійне свято  День працівників сільського господарства. Цьогоріч працівники сільського господарства Львівщини зібрались на Пустомитівщині у відпочинковому комплексі "Озерний Край"
Аграріїв Львівщини привітала заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос – Ворончук.
«Хлопці на Сході захищають наші кордони від ворога, а Ви своєю самовідданою працею доводите, що українська земля зростила і справжнього воїна, і справжнього господаря», - зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.
altТакож,   працівників   галузі   з    професійним    святом   привітала т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Гончаренко. 
Опісля, за багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у виробництві  сільськогосподарської продукції та з нагоди професійного свята представників галузі нагородили Подяками Львівської обласної державної адміністрації.
Окрім того, в межах святкування відбулась виставка, на якій райони області представили експозиції з продукції місцевих сільськогосподарських виробників.