Голова Пустомитівської РДА провів нараду з підготовки заходів, присвячених 85-м роковинам Голодомору
altaltСьогодні, 16 листопада, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь провів засідання робочої групи з підготовки та проведення заходів, присвячених 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні. У нараді взяли участь керівники районної державної адміністрації.
Ігор Степанович наголосив, що головна мета заходів – поширення правди про Голодомор та продовження процесу визнання світовим співтовариством Голодомору 1932-33 років геноцидом українського народу. У цьому контексті учасники робочої групи з підготовки та проведення даних заходів, обговорили організаційні питання й висловили пропозиції до програми урочистостей. За результатами засідання, доручено узагальнити пропозиції та подати доопрацьовані програми заходів на наступне засідання.
Нагадаємо, згідно з Указом Президента України від 26 листопада 2016 р. «Про заходи у зв'язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні - геноциду Українського народу» Кабінетом Міністрів утворено Організаційний комітет із підготовки і проведення заходів у зв'язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні.