Злагодженна командна робота - це спосіб, за допомогою якого можна досягти успіху!
altaltДнями, на біологічному факультеті ЛНУ ім. Івана Франка відбувся фінальний (очний) тур обласного Інтернет-турніру з природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація». Цей турнір став традиційним і його вже вкотре проводить Львівська Мала Академія Наук. В цьому році взяло участь 33 команди. В фінал було відібрано 9 команд, в тому числі дві команди Борщовицького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Пустомитівського району, а саме «Борщовичі» та «Natus Vincere». Загальна підготовка і керівництво командами здійснювалось вчителем хімії Фрисом Юрієм Степановичом.
Захід розпочався з представлення кожної команди та їх девізу. Щоб довести свої знання у сфері природничих наук (хімія, географія, астрономія, фізика і біологія), командам потрібно було відповісти на 8 запитань. Максимальний бал за одну відповідь – 5, а час на обговорення кожної – 10 хвилин. Варто зазначити, що учасники могли користуватися всіма підручними засобами, які принесли зі собою (книгами, довідниками).
Кожен із членів журі – представляв по два відео-ролики із свого предмету і питання до них. Пізніше перевірялися роботи учасників і вводили дані до турнірної on-line таблиці. Завдяки цьому команди могли об’єктивно оцінювати свої шанси на перемогу.
altaltВарто відзначити, що наші дві команди перед двома останніми запитаннями мали одинакові бали. Лідером протягом турніру була команда «Філософи» Львівської обласної малої академії наук. Цього року для наших команд все вирішили результати з біології. Завдяки максимальному результату команда «Борщовичі» зайняла І місце, випередивши на 0,5 бала команду Львівської малої академії наук.
Шкільна друга команда «Natus Vincere» зайняла ІІ місце в цьому турнірі.
Перед оголошенням результатів турніру на біологічному факультеті цього дня проводилися дні науки. Учасники мали можливість побувати в зоологічному музеї імені Бенедикта Дубовського.
Усі призери отримали дипломи Департаменту освіти і науки Львівської ОДА, а переможці - пам’ятну книжку і блокнот Малої академії наук.
Учні Борщовицького НВК були запрошені для дистанційного навчання в Малій академії наук учнівської молоді. Ми вдячні МАН за такий інтелектуальний турнір, він допомагає нашим школярам шукати, аналізувати та формувати ідеї.
 
altІ-ше місце команда «Борщовичі»
Борщовицький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
Учасники:
Супрун Роман (капітан команди) 10 клас, «Астрономія»
Маївський Олег 10 клас, «Фізика»
Колб Олег 10 клас, «Географія»
Лакома Надія 9 клас, «Хімія»
Бондар Тетяна 9 клас, «Біологія»
ІІ-ге місце команда «Natus Vincere-народжені перемагати» Борщовицький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
altУчасники:
Соловій Вікторія (капітан команди) 9 клас, «Біологія»
Лехка Юлія 10 клас, «Фізика»
Максим’як Христина 10 клас, «Хімія»
Болкун Маркіян 9 клас, «Географія»
Балух Ростислав 9 клас, «Астрономія»