Нарада голови Пустомитівської РДА щодо планування та розбудови приміських територій району
altaltСьогодні, 16 листопада, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь, за участю свого першого заступника Павла Городечного, провів робочу нараду щодо приведення містобудівної документації району до вимог чинного законодавства. Так, за словами начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Віктора Ващука, територія нашого району забезпечена картографічною основою для виконання подальших робіт з розроблення схем планування територій.
При розробці містобудівної документації населеного пункту, як правило, простежується бажання збільшити межі населеного пункту. А збільшення меж населеного пункту має відповідати схемі планування території району, щоб не відбувався конфлікт інтересів щодо земельних ділянок.
Тож голова райдержадміністрації, звертаючись до учасників наради, черговий раз наголосив, що органи місцевого самоврядування на місцях повинні нарешті усвідомити необхідність та важливість вирішення цієї проблеми, адже від наявності оновленої містобудівної документації, за великим рахунком, залежить подальший розвиток всіх населених пунктів району.