Питання підтримки членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції завжди у полі зору керівників району
altСьогодні, 16 листопада, голова райдержадміністрації Ігор Хрунь провів зустріч з батьком загиблого учасника АТО, Пеприком Володимиром Івановичем.
На зустрічі була також присутня заступник директора-начальника відділу соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ганна Дідик  
Ігор Степанович поцікавився поточними проблеми, які хвилюють батька та пообіцяв в найкоротший термін допомогти у їх вирішенні. «Ми ніколи не зможемо компенсувати Вам втрат, адже ви втратили найдорожче, і звичайно ми виконаємо всі необхідні речі, які залежать від нас» - запевнив очільник району.
В ході зустрічі говорили про виділення земельної ділянки, на загальних підставах згідно вимог чинного законодавства, зокрема ст. 116, 118, 121 Земельного кодексу України.
Завершуючи зустріч, яка проходила в атмосфері щирості і взаємної довіри, голова РДА зазначив, що районна влада і подалі сприятиме своєчасному та якісному наданню соціальних послуг та усіх видів допомоги сім’ям загиблих воїнів аби максимально їх підтримувати.
За підсумками зустрічі було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб щодо подальшої організації роботи з вирішення обговореного питання, а також надання роз’яснень і допомоги, сім’ям, які не змогли прибути на зустріч.