Відбулась щотижнева апаратна нарада
altaltСьогодні, 19 листопада, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів щотижневу апаратну нараду за участю голови Пустомитівської районної ради Галини Гички, заступників голови райдержадміністрації Павла Городечного та Володимира Войтовича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.
altaltaltНа нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Окрім цього, було обговорено питання організації належної підготовки та відзначення в районі Дня вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні — геноциду Українського народу. Кожний з присутніх мав змогу висловити свою думку, обговорили і затвердили план – сценарій проведення, деталізовано ряд доповнень та уточнень щодо забезпечення належного рівня проведенного скорботного заходу.
Також, Ігор Степанович представив нового начальника Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області Миськіва Романа Федоровича, котрий проінформував присутніх щодо свого напрямку роботи у районі. 
По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернуто увагу на повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.