Відкриття новозбудованого офісно-торгового приміщення у селі Сокільники Пустомитівського району
altaltЦими вихідними, 17 листопада, відбулося відкриття новозбудованого офісно-торгового комплексу (стоматологія, масаж, автозапчастини, продукти, аптека, кафе,...) у селі Сокільники. 
Почесними гостями заходу були депутат Верховної Ради України Богдан Дубневич, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь, голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка, депутат Львівської обласної ради Іван Лабай. Участь у відкритті даних приміщень також взяли колишній голова сільської ради Михайло Криса зі своїми синами Тарасом та Любомиром.
altТішить, що цього року взимку корпорація оселилась на власній території у Сокільниках, де ще донедавна було лише поле. Селу дуже потрібні такі фірми, адже з їх відкриттям створюються нові робочі місця. А це — прерогатива у діяльності Пустомитівського району. 
На закінчення, Ігор Степанович зазначив: «Дуже важливо, що до нас в регіон прийшов український бізнес з новими робочими місцями та податками у місцевий бюджет».
А Михайло Криса подякував місцевій владі за усіляку підтримку та зазначив, що в майбутньому торговий комплекс планує розширити свою діяльність на ще окремих округах району.